Wycieczka do Kairu samolotem z Hurghady / od 20 euro

Dorośli ludzie
140.00
kinder
125.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: około 4:30 rano
 • Powrót: Około 21:00
Kair 1 dzień samolotem. Wycieczka samolotem z Hurghady do Kairu, zwiedzanie atrakcji w Kairze: Piramidy w Gizie i Sfinksa, wystawa króla Tut Anch Amona, Egipskie Muzeum Narodowe i prawdopodobnie przejażdżka Feluką po Nilu.

Ceny

Price per Person
 • 140.00 Price per Dorośli ludzie
 • 125.00 Price per kinder

Wliczone w cenę

 • Flug Hurghada-Kairo-Hurghada
 • Wizyta w piramidach w Gizie i Sfinksie
 • Wizyta w Muzeum Egipskim
 • przewodnik po polsku
 • Jeść obiad
 • Wszystkie opłaty za wstęp do zabytków

Nie wliczone w cenę

 • Wejście do komory grobowej Cheopsa lub Komora grobowa piramidy Cheferna
 • Napoje w restauracji
 • Wszelkie dodatkowe koszty nie wymienione w programie
 • 15 euro za przelewy w Hurghadzie i Kairze

Zabierać ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty z wizą
 • Pakiet śniadaniowy
 • Aparat fotograficzny
 • Ciepłe ubrania zimą
 • Lekka odzież latem
 • okulary słoneczne

Trasa

Hurghada Piramidy Wycieczki - Wycieczka Hurghada Lot w Kairze

-

Wycieczka z Hurghady do Kairu i piramid samolotem kosztuje

(Cena) od 155 EUR za osobę Co zawiera ?

-

Lot z Hurghady-Kair-Hurghada

Transfer klimatyzowanym autobusem w Kairze

Wizyta w Egipskim Muzeum Narodowym

polskojęzyczny przewodnik

Odwiedź piramidy w Gizie i Sfinksa

Obiad w dobrej restauracji (w formie bufetu, odpowiednia również dla wegetarian)

Wszystkie opłaty za wstęp do zabytków

…………………………………….

Bazar Khan El Khalili (można zwiedzać indywidualnie w zależności od życzeń gościa lub ustaleń w ramach grupy turystycznej)

Wycieczka po starym mieście Kairu

Podczas zwiedzania starego miasta Kairu (spełniamy życzenia naszych gości, zwiedzanie miasta można omówić indywidualnie z przewodnikiem po przybyciu do Kairu) można na przykład zobaczyć Cytadelę Saladyna i Meczet Alabastrowy z zewnątrz oraz Meczet Amra Ebena Odwiedził El ASS.

Rejs statkiem po Nilu (przejażdżka felucką) (za opłatą), w zależności od uzgodnienia z przewodnikiem możliwe

Opis :

Tutaj podajemy przykład (krótki opis) wycieczki samolotem z Hurghady do Kairu do piramid. Należy pamiętać, że miejsca docelowe w Kairze i kolejność zabytków zostaną omówione indywidualnie przez lokalnego przewodnika.

Wczesnym rankiem zostaniesz przewieziony z hotelu na lotnisko w Hurghadzie, skąd wyruszysz na 45-minutowy lot (w tym serwis pokładowy i napoje) do Kairu.

Przy wyjściu z hali przylotów w Kairze nasz niemieckojęzyczny przewodnik przywita Cię znakiem „Book Tour Egypt” , a klimatyzowany autokar będzie na Ciebie czekał na zewnątrz. Omówi z Tobą Twoje życzenia w autobusie, a następnie ustali i wyjaśni codzienną rutynę . Teraz jest w Muzeum Egipskim . Znajduje się na placu Al Tahrir w centrum Kairu, został zbudowany w stylu neoklasycystycznym w 1900 roku według planów francuskiego architekta Marcela Dourgnona. Otwarcie nastąpiło w 1902 roku. Mieści się w nim zdecydowanie największa na świecie kolekcja starożytnej sztuki egipskiej, taka jak złota trumna króla Tutanchamona ze wszystkimi jej wyszukanymi i wysokiej jakości przedmiotami grobowymi. Nasz przewodnik z humorem wyjaśni Ci najważniejsze eksponaty podczas dobrego dwugodzinnego pobytu i odpowie na Twoje pytania. Potem umysł potrzebuje trochę odpoczynku. Na przykład podczas wycieczki feluką (wycieczka statkiem po Nilu) można odpocząć i odkryć Kair na wodzie. Po smacznym obiedzie ( dobrej restauracji ) udajemy się bezpośrednio na zwiedzanie piramid w Gizeh , należą one do najbardziej znanych budowli ludzkości. Są jednym ze starożytnych cudów świata. Na tym obszarze można znaleźć w sumie trzy piramidy: piramidy Chephren, Cheops i Menkaure . Tereny można zwiedzać pieszo, konno lub na wielbłądach. Nasz przewodnik turystyczny udzieli Ci wskazówek i zaleceń. Jedź dalej do Wielkiego Sfinksa w Gizie , zdecydowanie najsłynniejszego i największego Sfinksa. Sfinks składa się z ludzkiej głowy na ciele lwa, przez co głowa ludzka jest za mała w stosunku do ciała lwa. Sfinks został wyrzeźbiony z pozostałości wapiennego kopca, który służył jako kamieniołom dla Piramidy Cheopsa. W rezultacie znajduje się w zagłębieniu, które z biegiem czasu było wielokrotnie wypełniane przez dryfujący piasek. Życzymy miłego pobytu we wciąż nienaruszonym cudzie starożytnego świata... Jako możliwe zakończenie pobytu w Kairze, wybierz się na spacer po słynnej ulicy bazarowej Khan EL Khalili. Po ekscytującym i pełnym wrażeń dniu w Kairze nasz przewodnik zabierze Cię na lotnisko. Lot powrotny jest równie zabawny, a po przybyciu do Hurghady zostaniesz przewieziony do hotelu.

Ważny! Polecamy solidne, wygodne buty i ochronę przeciwsłoneczną.

Wycieczka do Kairu z Hurghady

Wycieczka samolotem z Hurghady do Kairu, zwiedzanie atrakcji w Kairze: Piramidy w Gizie i Sfinksa, wystawa króla Tut Anch Amona, Egipskie Muzeum Narodowe i ewentualnie przejażdżka Feluką po Nilu, za opłatą.

Wycieczki z Hurghady do Kairu odbywają się różnymi środkami transportu. Najpierw jest sześciogodzinna jazda autobusem ( wycieczka autobusowa Hurghada Cairo ) przez piękne krajobrazy Egiptu.

Cena uzależniona jest od ilości uczestników, prosimy o przesłanie zapytania, a my złożymy ofertę z dokładną ceną.

(Ceny biletów lotniczych zmieniają się codziennie, zalecamy rezerwację po stałej cenie)

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie