Wycieczka do pływania z delfinami w Sharm El Sheikh

15 Minuty
50.00
30 Minuty
65.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie oprócz niedzieli
 • Ulec poprawie: Od 8:00 do 10:00 lub od 10:00 do 12:00 lub od 14:00 do 16:00 lub od 13:00 do 15:00 lub od 16:00 do 18:00
 • Powrót:
Wycieczka na kąpiel z delfinami w Sharm El Sheikh. Podczas wakacji na plaży w Sharm El Sheikh przeżyjesz niezapomnianą wycieczkę do delfinarium, gdzie możesz pływać i bawić się z delfinami w basenie. Pływanie delfinów Sharm El Sheikh, zabawa bez.

Ceny

Price per Person
 • 50.00 Price per 15 Minuty
 • 65.00 Price per 30 Minuty

Wliczone w cenę

 • Transfery klimatyzowanym autobusem
 • Przewodnik mówiący po angielsku
 • opłata za wejście

Nie wliczone w cenę

 • Wszelkie dodatki
 • które nie są wymienione w programie

Zabierać ze sobą

 • Aparat fotograficzny
 • Krem do opalania
 • stroje kąpielowe
 • okulary słoneczne
 • nakrycie głowy

Trasa

DELFINY SZARM EL SZEJK . Podczas wakacji na plaży w Sharm El Sheikh przeżyjesz niezapomnianą wycieczkę do delfinarium, gdzie możesz pływać i bawić się z delfinami w basenie

opis

Pływaj z delfinami w Sharm El Sheikh . Zostaniesz odebrany z hotelu w Sharm el Sheikh i przewieziony około 25 minut do delfinarium. Masz szansę popływać z delfinami rano, w południe i po południu. Następnie przez pół godziny będziesz w wodzie z inteligentnymi zwierzętami, bawiąc się z nimi, dotykając ich i obserwując. Następnie zostaniesz zabrany z powrotem do hotelu.

Pływanie z delfinami na otwartym morzu w Huarghadzie lub Sharm El Sheikh.
Wszyscy turyści, którzy spędzają wakacje w Sharm el Sheikh czy Hurghadzie, marzą o kąpieli z delfinami w Morzu Czerwonym, ponieważ jest to bardzo piękne uczucie dla człowieka.
W Hurghadzie znajduje się miejsce zwane Domem Delfinów, jest to godzina rejsu łodzią z portu w Hurghadzie, gdzie przez 90% czasu można pływać i bawić się z delfinami. Większość Polaków uważa to miejsce za raj do nurkowania i snorkelingu. Podczas nurkowania z rurką można zobaczyć wiele kolorowych ryb i koralowców. Lunch będzie serwowany podczas podróży.
Jeśli wybierzesz się na wycieczkę z rurką na wyspę Giftun, możesz zobaczyć delfiny podczas rejsu powrotnego łodzią i może być okazja do pływania z nimi.
W Sharm Sheikh można pływać tylko z delfinami w delfinarium, jest to basen, w którym można pływać z 4 delfinami, po południu odbywa się pokaz trwający 45 minut. Delfinarium lub Delfina znajduje się 20 km od lotniska.

Jeśli wybierzesz się na wycieczkę z rurką na wyspę Tiran lub do Parku Narodowego Ras Mohammed, istnieje 20% szans na zobaczenie, a nawet pływanie z delfinami.

Delfiny są bardzo silnymi i bardzo przyjaznymi zwierzętami. Ich skóra jest pięknie gładka i miękka, a na twarzy zawsze pojawia się uśmiech.

Wycieczka popływać z delfinami w Sharm al Sheikh

Miejsce zbiórki : Twój hotel w Sharm El Sheikh ---- Return Point your Hotel In Sharm El Sheikh

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie