Wycieczka łodzią ze szklanym dnem w Sharm El Sheikh, kolorowe ryby ze szklanej łodzi

Dorośli ludzie
12.00
dzieci
8.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: 8 lub 10 lub 14:00 lub 13:00
 • Powrót: 11:00 lub 12:00 lub 16:00 lub 15:00
Wycieczka łodzią ze szklanym dnem w Sharm El Sheikh, szklana łódź kolorowa ryba. Czy chciałbyś odkrywać Morze Czerwone bez moczenia stóp?! Podczas naszej wycieczki łodzią ze szklanym dnem możesz zobaczyć piękne koralowce i kolorowe ryby przez przezroczyste dno bez zamoczenia. Oczywiście możesz też wyjść na taras słoneczny i cieszyć się egipskim słońcem.

Ceny

Price per Person
 • 12.00 Price per Dorośli ludzie
 • 8.00 Price per dzieci

Wliczone w cenę

 • Transfery klimatyzowanym autobusem
 • opłata za wejście

Nie wliczone w cenę

 • Wszelkie dodatki niewymienione w programie

Zabierać ze sobą

 • Aparat fotograficzny
 • Ciepłe ubrania zimą
 • Lekka odzież latem
 • okulary słoneczne
 • nakrycie głowy

Trasa

Wycieczka łodzią ze szklanym dnem w Sharm El Sheikh , szklana łódź z kolorowymi rybami .

Chciałbyś odkrywać Morze Czerwone suchymi stopami?! Podczas naszej wycieczki łodzią ze szklanym dnem możesz zobaczyć piękne koralowce i kolorowe ryby przez przezroczyste dno, jednocześnie utrzymując stopy w suchości bez zamoczenia. I oczywiście możesz również wspiąć się na pokład słoneczny i cieszyć się egipskim słońcem

Opis:

Wycieczka łodzią ze szklanym dnem sharm el sheikh. Zostaniesz odebrany bezpośrednio z hotelu i przewieziony w 20 minut jazdy na molo. Spokojna wycieczka łodzią ze szklanym dnem trwa 60 minut po najpiękniejszych rafach, gdzie z bliska można obserwować kolorowe ryby i koralowce, a następnie naszym pojazdem wycieczkowym odwieziemy Cię z powrotem do hotelu.

Dla tych, którzy nie chcą nurkować z rurką, nurkować ani pływać, ale nadal chcą odkrywać podwodny świat Morza Czerwonego, oferujemy przejażdżkę ze szklanym dnem lub łodzią podwodną z Sharm el Sheikh. Wspaniała wycieczka łodzią ze szklanym dnem w Zatoce Naama, dająca możliwość zobaczenia piękna wybrzeża Sharm el Sheikh. Dodatkowo zobacz kolorowe ryby i piękne rafy koralowe Morza Czerwonego w Sharm el Sheik przez szklane dno łodzi.
Czas trwania tej wycieczki to 2 godziny.
Łódź ze szklanym dnem ma trzy pokłady: na górnym znajduje się piękny taras, z którego roztacza się najlepszy widok na Naama Bay. Łódź jest również wyposażona w toalety. Podwodny świat można obserwować i podziwiać na wewnętrznym pokładzie, na którym znajduje się szklana podłoga.

Szklana łódź kolorowa ryba

 Cena uzależniona jest od ilości uczestników, prosimy o przesłanie zapytania, a my przedstawimy Państwu ofertę z dokładną ceną.

Drodzy Goście
Nie zaleca się kupowania płyt DVD lub zdjęć podczas safari quadami lub rejsów łodzią, ponieważ jakość jest przeważnie słaba i dlatego nie oferujemy ich. To tylko zawiadomienie, aby uniknąć reklamacji.

Miejsce zbiórki : Twój hotel w Sharm El Sheikh ---- Return Point your Hotel In Sharm El Sheikh

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie