Wycieczka z Hurghady do Luksoru i Kairu nocnym pociągiem

Dorośli ludzie
300.00
Uprzejmy
200.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
  • Usługa na wynos
  • Dostępność : Codziennie
  • Ulec poprawie:
  • Powrót:
Wycieczka z Hurghady do Luksoru i Kairu nocnym pociągiem. Przeżyj piramidy i zabytki w Kairze i Luksorze z Hurghady.

Ceny

Price per Person
  • 300.00 Price per Dorośli ludzie
  • 200.00 Price per Uprzejmy

Trasa

Dzień 1) Wycieczka do Kairu

Nasz przewodnik odbierze Cię z Twojego hotelu w Hurghadzie, a następnie zawiezie na lotnisko w Hurghadzie klimatyzowanym pojazdem. Lecisz do Kairu, gdzie przywita Cię inny przewodnik i rozpocznie z Tobą zwiedzanie piramid w Gizie. Odwiedzisz także piramidy Cheopsa, Chefrena i Mycerinusa. Na punkcie widokowym można zrobić wspaniałe zdjęcia wszystkich piramid. Następnie będziesz miał okazję zbadać Piramidę Sfinksa przed dotarciem do Świątyni w Dolinie. Dalej jest Muzeum Egipskie ze skarbami Tutenchamona. Wejście do obszaru, w którym znajdują się mumie, wiąże się z dodatkową opłatą. W Muzeum Egipskim od 5000 lat znajdują się najstarsze i najcenniejsze znaleziska pochodzące ze starożytnych Egipcjan. Zjedz lunch w lokalnej restauracji, a następnie samodzielnie przespaceruj się po słynnym bazarze w Kairze, Khan El Khalili.
Następnie zostaniesz ponownie przewieziony w klimatyzowanej furgonetce na dworzec kolejowy w Gizie, aby wsiąść do nocnego pociągu do Luksoru. Zjedz kolację w pociągu i spędź noc w jednym z wygodnych łóżek.

Dzień 2) Wycieczka do Luksoru

Nasz przewodnik spotka się z Tobą na dworcu kolejowym w Luksorze. Wycieczka z Hurghady do Luksoru rozpoczyna się wycieczką do świątyni Karnak, która jest jedną z największych i najbardziej imponujących budowli w historii starożytności grecko-rzymskiej. Imponuje niezliczonymi kolumnami. Zjedz lunch w lokalnej restauracji, idź na zakupy, a następnie przepłyń Nil motorówką. Następnie możesz podziwiać Königstal, w tym trzy komory grobowe. Następny przystanek to Świątynia Hatszepsut. Ze względu na swój niezwykły design jest jedną z najbardziej charakterystycznych świątyń w Egipcie. Został zbudowany przez architekta Senimut dla królowej Hatszepsut. Dawniej znany był jako „Klasztor Północny”, uznawany za sanktuarium ich boga, Amona Ra, ale obecnie znany jest jako Świątynia El-Deir El-Bahary. Przed powrotem do hotelu w Hurghadzie w klimatyzowanej furgonetce możesz odwiedzić Kolosy Memnona.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie