DUNE BUGGY SAFARI Z SHARM EL SHEIKH

Buggy dla 2 osób
35.00
Wózek dla 4 osób
50.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie:
 • Powrót:
Sand Dune Buggy Safari na pustyni Sharm - Odkryj pustynie Sharm el Sheikh z naszymi niesamowitymi buggy! Szybszy i bezpieczniejszy niż quad, jest też miejsce dla 2 osób obok siebie!

Ceny

Price per Person
 • 35.00 Price per Buggy dla 2 osób
 • 50.00 Price per Wózek dla 4 osób

Wliczone w cenę

 • Transfer klimatyzowaną limuzyną lub autobusem
 • (Powozik)
 • Herbata Beduinów.

Nie wliczone w cenę

 • Porady

Zabierać ze sobą

 • szalik
 • Buty sportowe
 • Okulary przeciwsłoneczne i kapelusz

Trasa

Nasza podróż zaczyna się od odbioru z hotelu i podwiezienia do centrum quadów, gdzie po krótkiej rozmowie na temat bezpieczeństwa z grupą i przyjaciółmi pojedziesz swoim safari buggy na pustynię wokół Sharm el Sheikh.
Co to jest buggy?
Nasze wózki wydmowe wyposażone są w w pełni automatyczne skrzynie biegów, pasy bezpieczeństwa i głębokie fotele kubełkowe. Niezależnie od tego, czy planujesz płynną i spokojną jazdę przez pustynię, aby podziwiać jej piękno, czy też Twój styl jazdy jest, powiedzmy, nieco bardziej ekscytujący, jest to fantastyczny sposób na odkrywanie pustyni i jej licznych wydm podczas wspinaczki góry.
Pojedziemy do serca Synaju, gdzie znajduje się deser z całym swoim pięknem i niesamowitą przyrodą. Tam będziesz miał okazję poznać życie Beduinów i ich tradycje oraz spędzić z nimi trochę czasu, pijąc herbatę beduińską i rozkoszując się niezapomnianym widokiem na deser, wschód lub zachód słońca ze szczytów gór.
Na koniec zabierzemy Cię z powrotem do centrum na krótki odpoczynek przed powrotem do hotelu. Jest to wysoce zalecane dla par i dzieci ze względu na bezpieczeństwo klatki bezpieczeństwa i ustawienie siedzeń kierowcy obok pasażera.
Ceny safari buggy na wydmach
Cena wycieczki za pojazd! Te wycieczki są płatne za pojazd, a nie za osobę, więc możesz mieć kogoś obok siebie za darmo! - Dopóki nie mają nic przeciwko temu, że jeździsz!

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie