Wycieczka samolotem z zatoki Soma / Safaga do piramid w Gizie, Sakkarze i Memfis

Dorośli ludzie
145.00
dzieci
130.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: 03:00.
 • Powrót: 21:00.
Wycieczka samolotem z zatoki Soma / Safaga do piramid w Gizie, Sakkarze i Memfis. Ci, którzy widzieli już Muzeum Egipskie, mogą podczas tej wycieczki odkryć nieco inną część Kairu i Gizy: piramidę schodkową, Memfis i Sakkarę oraz piramidy w Gizie.

Ceny

Price per Person
 • 145.00 Price per Dorośli ludzie
 • 130.00 Price per dzieci

Wliczone w cenę

 • Flug Hurghada - Kairo - Hurghada
 • Flug Hurghada - Kairo - Hurghada
 • Jeść obiad
 • Opłaty za wstęp do wszystkich zabytków wymienionych w opisie
 • Doświadczony i kompetentny przewodnik niemieckojęzyczny

Nie wliczone w cenę

 • Napoje w restauracji
 • Wszystkie usługi, które nie są wymienione w opisie.
 • Dopłata za transfer za transfery w Hurghadzie i Kairze: 15 euro za osobę
 • Wejście do komory grobowej

Zabierać ze sobą

 • okulary słoneczne
 • Chata
 • Pakiet śniadaniowy (można bezpłatnie zamówić w hotelu poprzedniego wieczoru)

Trasa

Wycieczka samolotem z zatoki Soma/Safagi do piramid w Gizie oraz do Sakkary i Memfis
Przegląd najważniejszych wydarzeń
⦁ Leć z zatoki Soma/Safagi do Kairu na wycieczce
⦁ Odwiedź słynne zabytki Kairu podczas jednodniowej wycieczki
⦁ Odwiedź słynne piramidy w Gizie, jeden z siedmiu cudów starożytnego świata
⦁ Podziwiaj Wielkiego Sfinksa i odkryj Świątynię Doliny
⦁ Poznaj historię kraju w Muzeum Egipskim
⦁ Daj się zachwycić wyjątkowością Sfinksa
⦁ Zjedz lunch w Kairze
⦁ Odwiedź piramidę Cheopsa, uważaną za najstarszą i jedyne zachowane arcydzieło z 7 cudów świata.
⦁ Odwiedź piramidy schodkowe w Sakkarze i Memfis
Podróżuj z hotelu na lotnisko w Hurghadzie klimatyzowanym pojazdem i odpraw się na lot do Kairu. Po przyjeździe do stolicy Egiptu będzie na Ciebie czekał jako przewodnik egiptolog.Zjedz lunch w dobrej restauracji. Stamtąd jedź klimatyzowanym pojazdem do Memphis, które znajduje się około 11 mil na południe od Kairu. Jest uważany za jeden z najważniejszych grobowców Dolnego Egiptu i mieści alabastrowego sfinksa i kolosalny posąg Ramzesa II.Największym i najbardziej imponującym grobowcem jest grobowiec faraona Dżesera z III dynastii Starego Państwa (ok. 2650 pne) z słynna piramida schodkowa. Ta piramida jest uważana za prekursora piramid klasycznych. Pięć stopni piramidy, które są nadal widoczne, daje wrażenie techniki stosowanej przez budowniczych. Komora grobowa Dżesera znajduje się poniżej rzeczywistej piramidy. Oprócz piramidy schodkowej odwiedzisz piramidę Teti, grobowce Mereruki i Kagemmi oraz Muzeum Imhotepa. W drodze do Gizy zjesz obiad w lokalnej restauracji. Wielkie Piramidy w Gizeh stanowią zakończenie Twojej wycieczki: Piramidy Cheopsa, Chefrena i Mykerinusa. Twoja wycieczka kończy się wizytą w Sfinksie i Świątyni Doliny. Nasza usługa transferu zabierze Cię z powrotem na lotnisko w Kairze, skąd wsiądziesz na pokład samolotu powrotnego do Hurghady.
UWAGA:
W razie potrzeby kolejność zabytków można zmienić na miejscu.
Wycieczkę z Hurghady do Kairu samolotem do Sakkary, Memfis, do piramidy schodkowej i piramid w Gizeh, można na życzenie zaoferować również w formie prywatnej, tj. z indywidualnym programem i prywatnym przewodnikiem. Proszę skontaktować się z nami, jeśli jesteś zainteresowany. Chętnie złożymy Państwu niezobowiązującą ofertę.

Cena uzależniona jest od ilości uczestników, prosimy o przesłanie zapytania, a my złożymy ofertę z dokładną ceną.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie