Wycieczka samolotem z Makadi Bay / Sahl Hasheesh do Dahshur, Memphis i piramid schodkowych w Sakkarze

Dorośli ludzie
170.00
dzieci
140.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: 03:00.
 • Powrót: 21:00.
Wycieczka samolotem z Makadi Bay / Sahl Hasheesh do Dahszur, Memfis i piramid schodkowych w Sakkarze: Ci, którzy widzieli już Muzeum Egipskie i wielkie piramidy, mogą podczas tej wycieczki odkryć nieco inną część Kairu i Gizy: piramidę schodkową, Dahszur, Memfis i Sakkara.

Ceny

Price per Person
 • 170.00 Price per Dorośli ludzie
 • 140.00 Price per dzieci

Wliczone w cenę

 • Flug Hurghada - Kairo - Hurghada
 • Opłaty za wstęp do wszystkich zabytków wymienionych w opisie
 • Jeść obiad

Nie wliczone w cenę

 • Napoje w restauracji
 • Wszystkie usługi, które nie są wymienione w opisie.
 • Transfer w Hurghadzie i Kairze: 10 euro

Zabierać ze sobą

 • okulary słoneczne
 • Chata
 • Ciepłe ubrania zimą
 • Lekka odzież latem
 • Pakiet śniadaniowy (można bezpłatnie zamówić w hotelu poprzedniego wieczoru)

Trasa

Wycieczka samolotem z Makadi Bay/Sahl Hasheesh do Dahshur, Memphis i Sakkara Step Pyramid
Przegląd najważniejszych wydarzeń
Poleć do Kairu podczas jednodniowej wycieczki z Makadi Bay/Sahl Hasheesh
Po przybyciu do stolicy Egiptu będzie czekał na Ciebie egiptolog, który będzie Twoim przewodnikiem.
Zobacz Sfinksa
Zjedz lunch w Kairze
Odwiedź piramidy schodkowe w Sakkarze i Memfis
Odwiedź tak zwaną wygiętą piramidę Snofru
Odkryj nekropolię Sakkary (najważniejsze grobowce Dolnego Egiptu)
Odwiedź 3 najsłynniejsze i największe piramidy w Egipcie
Dzięki klimatyzowanemu pojazdowi transferowemu odbierzemy Cię bezpośrednio z Twojego hotelu w Makadi Bay/Sahl Hasheesh i zawieziemy na lotnisko, skąd w 45 minut dotrzesz do Kairu. Twój anglojęzyczny przewodnik spotka się z Tobą przy wyjściu z terminalu przylotów. Stamtąd jedziesz klimatyzowanym pojazdem do Dahshur, które znajduje się około 30 km na południe od Kairu i ma 15 piramid z IV - XIII dynastii. Odwiedzisz także tak zwaną Wygiętą Piramidę Snofru, która jest uważana za punkt zwrotny w budowie piramid i szablon Wielkiej Piramidy w Gizie. Po typowym lokalnym lunchu udaj się do Memphis i Saqqara, gdzie znajduje się Sfinks Alabaster i kolosalna statua Ramzesa II. Nekropolia w Sakkarze, obok Gizeh, jest jednym z najważniejszych miejsc pochówku w Dolnym Egipcie. Po ekscytującej wycieczce w egipską przeszłość przewodnik zabierze Cię z powrotem na lotnisko w Kairze, skąd polecisz z powrotem do Hurghady.
UWAGA: Kolejność przyrządów celowniczych można w razie potrzeby zmienić na miejscu.
Wycieczkę z Hurghady do Kairu samolotem do Sakkary, Memphis i piramidy schodkowej można również zaoferować w formie prywatnej, tj. z indywidualnym programem i prywatnym przewodnikiem. Proszę skontaktować się z nami, jeśli jesteś zainteresowany. Chętnie złożymy Państwu niezobowiązującą ofertę.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie