Jazda quadem, przejażdżka na wielbłądzie, pokaz i kolacja Beduinów Sharm el Sheikh

PODWÓJNIE
20.00
syngiel
25.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: 15:30.
 • Powrót: 20:00
Przejażdżka quadami, przejażdżka na wielbłądach, pokaz i kolacja beduińska w Sharm el Sheikh Przejedź się quadem po fascynującym pustynnym krajobrazie Sharm el Sheikh, a następnie podziwiaj zachód słońca nad górami - fantastyczny widok. Odwiedzisz także wioskę Beduinów. Następnie jedziesz na grzbiecie wielbłąda przez około 40 minut, a potem rozgościsz się przy pysznym grillu. Rozrywkę zapewni wspaniałe orientalne show. . .

Ceny

Price per Person
 • 20.00 Price per PODWÓJNIE
 • 25.00 Price per syngiel

Wliczone w cenę

 • Transfery klimatyzowanym samochodem
 • Jazda na wielbłądach (25 minut)
 • przewodnik po polsku
 • Jazda quadem 2 godziny
 • Beduiński obiad
 • Napoje bezalkoholowe w namiocie

Nie wliczone w cenę

 • Wskazówka

Zabierać ze sobą

 • Ważny paszport
 • Aparat fotograficzny
 • okulary słoneczne
 • Solidne buty
 • nakrycie głowy
 • krem do opalania

Trasa

Jazda na quadach , przejażdżka na wielbłądach, pokaz i kolacja beduińska Sharm el Sheikh .

Wybierz się na przejażdżkę quadem przez hipnotyzujący pustynny krajobraz Sharm el Sheikh, a następnie obserwuj zachód słońca nad górami - fantastyczny widok. Odwiedzisz także wioskę Beduinów. Następnie jeździsz na grzbiecie wielbłąda przez około 25 minut, a następnie uspokajasz się przy pysznym grillu. Świetny orientalny pokaz zapewni Ci rozrywkę

Quad Camel Oriental Show Beduin Dinner Sharm el Sheikh

Opis:

Około 15:30 nasz przewodnik odbierze Cię z hotelu w Sharm i przejedzie 30 minut autobusem do stacji Quad na środku pustyni.

Jazda na quadach w Sharm El Sheikh :

Przeżyj pełną przygód wycieczkę quadami przez około 1,5 godziny na pustyni Synaj. Nie potrzebujesz do tego żadnego doświadczenia, ponieważ quady są automatyczne, a instruktor quadów wszystko Ci pokaże i wyjaśni. Wola.

Herbata Beduinów

W międzyczasie robisz sobie 30-minutową przerwę z Beduinami i pijesz herbatę z Habbakiem (Habbak: to zioło, które rośnie na pustyni, jest bardzo zdrowe i nadaje herbacie wyjątkowy smak).

jazda na wielbłądach :

Po krótkiej przejażdżce w kierunku pustyni dotrzesz do punktu początkowego przejażdżki na wielbłądach. Większość wielbłądów jest prowadzona przez dzieci, aby zarobić na rodzinę. Bez większego wyjaśnienia turyści są ładowani na dromadery, a wycieczka, prowadzona przez osobę na linie, prowadzi od 1 do 2 km na skalistą pustynię za małą górą, gdzie wycieczka się kończy i wszyscy ponownie zsiadają. Tutaj możesz napić się przewodnika wielbłąda, jeśli chcesz.

Kolacja z Beduinami :

Jest mały, ale smaczny bufet z sałatką, kofką i kurczakiem z grilla, a na deser podpłomyki, egipskie ziemniaki i melon spadziowy.
Jeśli nadal jesteś głodny, możesz iść kilka razy i coś kupić.Od 19:00 jest już bardzo ciemno i wszędzie są małe świeczki oświetlające okolicę. Z tyłu, w kącie, Beduini otworzyli mały bazar i rozłożyli na kocach naszyjniki i rzeźby. Każdy, kto chce, może coś kupić, ale nie ma obowiązku.

Pod koniec wycieczki pojedziesz z powrotem do Sharm El Sheikh po niezapomnianej wycieczce z Sharm El Sheikh na przejażdżkę quadem, przejażdżkę na wielbłądzie i kolację beduińską

Zabytki wycieczki

Beduini

Beduin wywodzi się z arabskiego „badija”, co oznacza pustynię, step. To oznaczenie wskazuje, że Beduini są mieszkańcami pustyni. Nazywają siebie „arabami” od pochodzenia z Arabii. Ojczyzna: Arabia, Syria, Jordania, Izrael, Synaj, Maroko, Sudan Bez względu na to, skąd pochodzą Beduini, wszędzie mają tę samą moralność, te same warunki życia i tę samą tradycję. Głównym tego powodem jest przekaz z ust do ust poprzez historie opowiadane wieczorem przy ognisku. Beduini są świetnymi gawędziarzami.
Na Synaju jest prawie 20 plemion beduińskich. Wyróżnia się dwie grupy:
Wielbłąd
Wielbłąd umożliwił poruszanie się po pustyni przede wszystkim dlatego, że jest do niej optymalnie przystosowany. W XX wieku wielbłądy zostały częściowo zastąpione przez jeepy i „pickupy”. Ale nadal jest najbardziej lojalnym towarzyszem Beduinów. Jest nie tylko najważniejszym środkiem lokomocji i transportu, ale także dostawcą wełny, skóry i żywności, służy jako przedmiot wymiany i monety.
Miłość Beduina do wielbłąda wyraża się już w nazwie. Wielbłąd, arabski gamal, wywodzi się z tego samego rdzenia, co termin piękno (piękny = gamil). Ponadto poezja Beduinów sięga wielbłąda.

Jazda na quadach - jazda na wielbłądach - pokaz orientalny - kolacja beduińska na pustyni Sharm el Sheikh.

Drodzy Goście
Nie zaleca się kupowania płyt DVD lub zdjęć podczas safari quadami lub rejsów łodzią, ponieważ jakość jest przeważnie słaba i dlatego nie oferujemy ich. To tylko zawiadomienie, aby uniknąć reklamacji.

Pokój dwuosobowy: Cena to 20 euro za osobę - 2 osoby na quadzie 40 euro

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie