2 Wycieczka do Kairu samolotem z Soma Bay

Dorośli ludzie
200.00
Uprzejmy
170.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: Około. 04:00
 • Powrót: Około. 21:30.
2 Wycieczka do Kairu samolotem z Soma Bay Skorzystaj z okazji, aby odwiedzić Kair podczas pobytu w Hurghadzie i przeżyj niezapomnianą wycieczkę samolotem do Kairu Poznaj miasto z jego zabytkami, takimi jak piramidy, Sfinks i Muzeum Egipskie, i zrelaksuj się w bazar Khan El Khalili i stary rynek w Kairze.

Ceny

Price per Person
 • 200.00 Price per Dorośli ludzie
 • 170.00 Price per Uprzejmy

Wliczone w cenę

 • Flug Hurghada - Kairo - Hurghada
 • 2 obiady
 • Hotel ze śniadaniem
 • Opłaty za wstęp do wszystkich zabytków wymienionych w opisie

Nie wliczone w cenę

 • Napoje w restauracji
 • Wejście do komory grobowej
 • Dopłata za transfer z hotelu: 10 euro

Zabierać ze sobą

 • okulary słoneczne
 • Chata
 • Solidne buty
 • Pakiet śniadaniowy (można bezpłatnie zamówić w hotelu poprzedniego wieczoru)

Trasa

2 Wycieczka do Kairu samolotem z Soma Bay

-->Przeżyj niezapomnianą podróż samolotem do Kairu i poznaj miasto wraz z jego zabytkami

-->Zwiedzanie miasta po starym mieście i w nowoczesnej dzielnicy Kairu

--> Nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu ze śniadaniem.

--> niemieckojęzyczny przewodnik turystyczny

-->Odwiedź jedyny ocalały ze starożytnych siedmiu cudów świata: piramidy w Giza

--> Zobacz Wielkiego Sfinksa i poczuj się cofnięty w czasie

--> Podziwiaj skarby Tutanchamona, w tym bogactwo grobowe Tutanchamona i złotą maskę pośmiertną w Muzeum Egipskim

2 Wycieczka do Kairu samolotem z Soma Bay

Lecisz samolotem do Kairu, gdzie czeka na Ciebie urozmaicony program dnia. Zostaniesz przewieziony z hotelu w Hurghadzie na lotnisko klimatyzowanym pojazdem, aby wsiąść do krajowego lotu do Kairu. Po przybyciu do Kairu spotka Cię egiptolog, który będzie Ci towarzyszył podczas całej wycieczki.


dzień 1
Lecisz samolotem do Kairu, gdzie czeka na Ciebie urozmaicony program dnia. Zostaniesz przewieziony z hotelu z Soma Bay na lotnisko w klimatyzowanym pojeździe na pokład krajowego lotu do Kairu. Po przybyciu do Kairu zostaniesz powitany przez egiptologa, który będzie Ci towarzyszył przez całą wycieczkę. Możesz udać się prosto do pierwszej atrakcji ze swoim niemieckojęzycznym przewodnikiem: Muzeum Egipskim z niekończącymi się skarbami i eksponatami z minionych czasów, takich jak maska Tutanchamona. Po wizycie relaks zapewnia typowy lokalny lunch. Opcjonalny rejs statkiem po Nilu pozwala zobaczyć Kair z innej perspektywy. Następnie udaj się do Wielkiej Piramidy Cheopsa, piramid Chefrena i Menkaure i podziwiaj zabytki minionych czasów. Usługa transferu zabierze Cię następnie do hotelu w Kairze.

dzień 2

PROGRAM A
Drugiego dnia programu A główny punkt programu to Stary Kair: cytadela Salah el Din i alabastrowy meczet Mohameda Alego stanowią pierwszy punkt programu. Po przerwie na lunch w restauracji udaj się do kościoła koptyjskiego i muzeum w Starym Kairze oraz kościoła św. Sergiusza i synagogi Ben Ezra. Oprócz wspomnianych dwóch domów modlitwy, w Dzielnicy Koptyjskiej znajduje się meczet Amr Ibn el-As. Zbudowany w 642 roku jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej konstrukcji jest wzorem dla budowli z kolejnych epok. Ostatnim etapem dwudniowej podróży samolotem z Hurghady do Kairu jest wizyta na słynnym bazarze Khan al Khalili z krętymi uliczkami i małymi kawiarenkami, a po wylądowaniu autobus transferowy zabierze Cię z powrotem do hotelu.

PROGRAM A: 225 euro

dzień 2

PROGRAM B
Drugi dzień Programu B zabierze Cię do Piramidy Schodkowej i oficjalnych grobowców Sakkary. Potem zjesz swój typowy lunch. Kościół koptyjski i muzeum to pierwsze zabytki, które odwiedzasz po południu. Kościół św. Sergiusza i synagoga Ben Ezra są również częścią Starego Kairu. Z przewodnikiem nie tylko odwiedzisz te dwa zabytki, ale także odwiedzisz meczet Amr Ibn el-As w Dzielnicy Koptyjskiej. Zbudowany w 642 roku jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej konstrukcji jest wzorem dla budowli z kolejnych epok. Podsumowaniem Twojej dwudniowej podróży do Kairu z Hurghady samolotem jest bazar Khan el Khalili z przytulnymi kawiarniami i małymi uliczkami. Po wylądowaniu na lotnisku w Hurghadzie autobus transferowy zabierze Cię z powrotem do hotelu.

PROGRAM B: 230 euro

Dwudniowa wycieczka z Hurghady do Kairu samolotem do piramid i Muzeum Egipskiego może być również oferowana w formie prywatnej, tj. z indywidualnym programem i prywatnym przewodnikiem. Proszę skontaktować się z nami, jeśli jesteś zainteresowany. Chętnie złożymy Państwu niezobowiązującą ofertę.

Cena uzależniona od ilości uczestników, prosimy o przesłanie zapytania, a my złożymy ofertę z dokładną ceną

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie