Prywatna wycieczka własną prywatną łodzią z Sharm el Sheikh

statek
300.00
statek
0.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: 08:00.
 • Powrót: 16:00.
Prywatna wycieczka własną prywatną łodzią z Sharm el Sheikh: Przeżyj niezapomniany dzień i ciesz się wycieczką z nurkowaniem, podczas której masz łódź tylko dla siebie - idealną na urodziny lub po prostu na relaks.

Ceny

Price per Person
 • 300.00 Price per statek
 • 0.00 Price per statek

Wliczone w cenę

 • Transfery w klimatyzowanych pojazdach
 • Prywatna łódź
 • Jeść obiad
 • Softgetränke
 • Sprzęt do nurkowania

Nie wliczone w cenę

 • Wszystkie usługi, które nie są wymienione w opisie.

Trasa

Przegląd najważniejszych wydarzeń
PRYWATNA WYCIECZKA SNORKELINGOWA NA WYSPIE RAS MOHAMMED LUB TIRAN
Prywatna wycieczka do Ras Mohammed lub w pobliżu wyspy Tiran
--> Transfer klimatyzowanymi pojazdami
--> Jedź do portu
--> Wejdź na pokład łodzi sam z rodziną i ciesz się wycieczką najwyższej klasy „swoją” łodzią
--> Odkryj Morze Czerwone w 3 różnych magicznych miejscach do nurkowania
--> Powrót do hotelu
Po transferze do portu w Sharm el Sheikh Ty i Twoja rodzina wejdziecie na własną prywatną łódź bez innych gości. Oczywiście załoga wybiera tylko najpiękniejsze miejsca do snurkowania w porozumieniu z Tobą, tak abyś otrzymał swoje pieniądze. Udaj się do Parku Narodowego Ras Mohammed lub ponurkuj z rurką w pobliżu wyspy Tiran - oba obszary są idealne do nurkowania z kolorowym życiem morskim. Łącznie zbliża się do trzech różnych miejsc do snorkelingu. Podczas opalania na pokładzie lub kąpieli w chłodnej wodzie załoga przygotowuje lunch w formie otwartego bufetu z różnymi lokalnymi potrawami - idealna przerwa na regenerację sił po nurkowaniu z rurką. Oczywiście po posiłku masz również możliwość nurkowania z rurką. Około 16:30 statek wróci do swojego portu macierzystego, skąd transfer zabierze Cię z powrotem do hotelu.
 Cena uzależniona jest od ilości uczestników, prosimy o przesłanie zapytania, a my przedstawimy Państwu ofertę z dokładną ceną.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie