Kair 2 dniowy lot z lotem z El Gouna

Dorośli ludzie
215.00
dzieci
170.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: 4:00 ok. godz.
 • Powrót: ok. 21:30
Kair 2-dniowy lot z lotem z El Goun: Dwudniowa wycieczka z El Gouna samolotem: Odwiedź słynne piramidy w Gizie (Cheops, Chephren i Mykerinos) i podziwiaj jeden z siedmiu starożytnych cudów świata. Odwiedzisz także wielkiego Sfinksa i Muzeum Egipskie. Podczas swojej dwudniowej wycieczki możesz także poświęcić czas na zwiedzanie Kairu, przyjrzeć się egipskiemu życiu na bazarze Khan el Khalili i zobaczyć alabastrowy mosze Mohameda Alego.

Ceny

Price per Person
 • 215.00 Price per Dorośli ludzie
 • 170.00 Price per dzieci

Wliczone w cenę

 • Flug Hurghada – Kairo – Hurghada
 • Nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu ze śniadaniem
 • Wszystkie transfery klimatyzowanym i wygodnym pojazdem
 • Opłaty za wstęp do wszystkich zabytków wymienionych w opisie
 • 2 obiady w dobrej restauracji?
 • Przewodnik niemieckojęzyczny

Nie wliczone w cenę

 • Napoje w restauracji
 • Opłata za przelew: 10 Euro
 • Wejście do Wielkiej Piramidy Cheopsa lub Piramidy Chefrena
 • Wydatki i napiwki osobiste Rejs statkiem po Nilu
 • Wszystkie usługi, które nie są wymienione w opisie.

Zabierać ze sobą

 • okulary słoneczne
 • Chata
 • Lekka odzież latem
 • Ciepłe ubrania zimą
 • Pakiet śniadaniowy (można bezpłatnie zamówić w hotelu poprzedniego wieczoru)

Trasa

Kair 2 dni samolotem - wycieczka z El Gouna
Przegląd najważniejszych wydarzeń
--> Ciesz się Kairem za dwa dni
--> Podziwiaj piramidy w Gizie
--> Odwiedź Muzeum Egipskie i Wielkiego Sfinksa
--> Odkryj piramidę schodkową króla Dżesera
--> Wybierz się na wycieczkę po starym mieście
--> Odwiedź meczet Mohameda Alego, kościoły koptyjskie, wiszący kościół
--> Zanurz się w egipskim życiu na bazarze Khan el KhaliliÂ
--> Nocleg w 5- lub 4-gwiazdkowym hotelu ze śniadaniem
--> Lunch w restauracji w oba dni
Opis:
dzień 1
Klimatyzowany autobus transferowy odbierze Cię rano z hotelu w El Gouna i zawiezie na lotnisko w Hurghadzie, skąd wsiądziesz do samolotu do Kairu. Po ok. 45 minutach lotu dotrzesz do metropolii w spokojny sposób i możesz wyruszyć ze swoim niemieckojęzycznym przewodnikiem bezpośrednio do pierwszego widoku: Muzeum Egipskiego z licznymi skarbami i eksponatami z dawnych czasów, takimi jak Muzeum Egipskie. maska Tutanchamona. Następnie możesz zjeść lunch w lokalnej restauracji. Zobacz Kair z innej perspektywy podczas rejsu po Nilu. Następnie udaj się do Wielkiej Piramidy Cheopsa, piramid Chefrena i Menkaure i podziwiaj zabytki minionych czasów. Usługa transferu zabierze Cię następnie do hotelu w Kairze, gdzie możesz się zrelaksować.
Dzień 2 PROGRAM A
Drugi dzień programu A zabierze Cię do Starego Kairu: cytadela Salah el Din i alabastrowy meczet Mohameda Alego to pierwszy punkt programu. Po przerwie na lunch w restauracji przewodnik zabierze Cię do kościoła koptyjskiego i muzeum w Starym Kairze, a także do kościoła św. Sergiusza i synagogi Ben Ezra. Oprócz wspomnianych dwóch domów modlitwy, w Dzielnicy Koptyjskiej znajduje się meczet Amr Ibn el-As. Zbudowany w 642 roku jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej konstrukcji jest wzorem dla budowli z kolejnych epok. Zwiedzanie słynnego bazaru Khan al Khalili z krętymi uliczkami i małymi kawiarniami to ostatni etap Twojej dwudniowej podróży samolotem z Hurghady do Kairu. Po wylądowaniu autobus transferowy zabierze Cię z powrotem do hotelu w Hurghadzie.
PROGRAM A: 215 euro
Dzień 2 PROGRAM B
Drugi dzień Programu B zabierze Cię do Piramidy Schodkowej i oficjalnych grobowców Sakkary. Potem zjesz swój typowy lunch. Kościół koptyjski i muzeum to pierwsze zabytki, które odwiedzasz po południu. Kościół św. Sergiusza i synagoga Ben Ezra są również częścią Starego Kairu. Z przewodnikiem nie tylko odwiedzisz te dwa zabytki, ale także odwiedzisz meczet Amr Ibn el-As w Dzielnicy Koptyjskiej. Zbudowany w 642 roku jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej konstrukcji jest wzorem dla budowli z kolejnych epok. Podsumowaniem Twojej dwudniowej podróży do Kairu z Hurghady samolotem jest bazar Khan el Khalili z przytulnymi kawiarniami i małymi uliczkami. Po wylądowaniu na lotnisku w Hurghadzie autobus transferowy zabierze Cię z powrotem do hotelu w El Gounie.
PROGRAM B: 225 euro
Leć do Kairu za dwa dni. Odwiedź piramidy w Gizie i Muzeum Egipskie. Odwiedź islamski i koptyjski Kair, Cytadelę Saladyna i Wiszącą Cytadelę w Kairze. W ciągu dwóch dni w Kairze można zobaczyć wszystkie atrakcje tego historycznego miasta ze wszystkich grup wiekowych.

Cena uzależniona jest od ilości uczestników, prosimy o przesłanie zapytania, a my złożymy ofertę z dokładną ceną.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie