2 wycieczka z El Gouna do Kairu autobusem

Dorośli ludzie
115.00
kind
70.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: Około. 04:00
 • Powrót: Około. 21:30.
2-Wycieczka autobusem z El Gouny do Kairu: poświęć więcej czasu na zwiedzanie słynnych zabytków, takich jak Piramidy w Gizie, Piramida Schodkowa w Sakkarze, Sfinks i Stary Kair, a także będziesz miał okazję zwiedzić inne historyczne zabytki Kairu.

Ceny

Price per Person
 • 115.00 Price per Dorośli ludzie
 • 70.00 Price per kind

Wliczone w cenę

 • Opłaty za wstęp do wszystkich zabytków wymienionych w opisie
 • 2 obiady
 • 4 * hotel ze śniadaniem
 • Przewodnik niemieckojęzyczny

Nie wliczone w cenę

 • Napoje w restauracji
 • Wejście do komory grobowej
 • Rejs statkiem po Nilu
 • Dopłata za transfer z hotelu: 10 euro

Zabierać ze sobą

 • okulary słoneczne
 • Chata
 • Lekka odzież latem
 • Ciepłe ubrania zimą
 • Pakiet śniadaniowy (można bezpłatnie zamówić w hotelu poprzedniego wieczoru)

Trasa

2-dniowa wycieczka autobusem z El Gouna do Kairu


--> Transfer klimatyzowanymi pojazdami z El Gouny do Kairu
--> Podróż autokarem wzdłuż wybrzeża Morza Czerwonego do Kairu
--> Podziwiaj piramidy w Gizie i Sfinksa z bliska
--> Odkryj skarby faraońskiego Egiptu i staw czoła świadkom starożytnej historii Egiptu
-->Zachwyć się ostatnim pozostałym z Siedmiu Cudów Starożytnego Świata
--> Zwiedzanie miasta po starym mieście i w nowoczesnej dzielnicy Kairu
--> Wizyta na bazarze Khan el Khalili i Egipskim Muzeum Narodowym w sercu Kairu
--> Nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu ze śniadaniem
--> Przewodnik mówiący po niemiecku
--> 2 obiady

Opis:


dzień 1
Zostaniesz odebrany tej nocy przy wejściu do hotelu. Jedziesz autobusem około 6 godzin. Rozpoczynasz ok. 6-godzinną podróż autokarem do Kairu, który zabierze Cię wzdłuż wybrzeża Morza Czerwonego z zapierającym dech w piersiach widokiem. Po przybyciu do Kairu czeka już na Ciebie Twój niemieckojęzyczny przewodnik, który zabierze Cię do pierwszej atrakcji: Muzeum Egipskiego. Znajdziesz tam liczne skarby i eksponaty z minionych czasów, takie jak maska Tutanchamona. Następnie możesz zjeść lunch w lokalnej restauracji. Podczas przejażdżki feluką (nie wliczona w cenę) poznasz Kair z innej perspektywy - Nil. Następnie udaj się do Wielkiej Piramidy Cheopsa, piramid Chefrena i Menkaure. Masz niepowtarzalną okazję podziwiać te wspaniałe zabytki z bliska. Usługa transferu zabierze Cię następnie do hotelu w Kairze, gdzie możesz się zrelaksować.

Dzień 2 PROGRAM A
Drugi dzień programu A zabierze Cię do Starego Kairu: cytadela Salah el Din i alabastrowy meczet Mohameda Alego to pierwszy punkt programu. Po przerwie na lunch w restauracji przewodnik zabierze Cię do kościoła koptyjskiego i muzeum w Starym Kairze, a także do kościoła św. Sergiusza i synagogi Ben Ezra. Oprócz wspomnianych dwóch domów modlitwy, w Dzielnicy Koptyjskiej znajduje się meczet Amr Ibn el-As. Zbudowany w 642 roku jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej konstrukcji jest wzorem dla budowli z kolejnych epok. Zwiedzanie słynnego bazaru Khan al Khalili z jego krętymi uliczkami i małymi kawiarniami to ostatni etap 2-dniowej podróży autobusem z Hurghady do Kairu. Autobus zabierze Cię z powrotem do hotelu w Hurghadzie.

PROGRAM A: 115 euro

Dzień 2 PROGRAM B
Drugi dzień Programu B zabierze Cię do Piramidy Schodkowej i oficjalnych grobowców Sakkary. Potem zjesz swój typowy lunch. Kościół koptyjski i muzeum to pierwsze zabytki, które odwiedzasz po południu. Kościół św. Sergiusza i synagoga Ben Ezra są również częścią Starego Kairu. Z przewodnikiem nie tylko odwiedzisz te dwa zabytki, ale także odwiedzisz meczet Amr Ibn el-As w Dzielnicy Koptyjskiej. Zbudowany w 642 roku jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej konstrukcji jest wzorem dla budowli z kolejnych epok. Podsumowaniem Twojej dwudniowej wycieczki do Kairu z El Gouny jest bazar Khan el Khalili z przytulnymi kawiarniami i małymi uliczkami. Autobus zabierze Cię z powrotem do hotelu w El Gouna.

PROGRAM B: 120 euro

Dwudniowa wycieczka z El Gouny do Kairu autobusem do piramid i Muzeum Egipskiego może być również oferowana prywatnie, tj. z indywidualnym programem i prywatnym przewodnikiem. Proszę skontaktować się z nami, jeśli jesteś zainteresowany. Chętnie złożymy Państwu niezobowiązującą ofertę.

Cena uzależniona jest od ilości uczestników, prosimy o przesłanie zapytania, a my złożymy ofertę z dokładną ceną.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie