2 Wycieczka z Makadi Bay / Sahl Hasheesh do Kairu autobusem

Dorośli ludzie
100.00
dzieci
65.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: ok. 13:00.
 • Powrót: ok. 24:00
2 Wycieczka autobusem z Makadi Bay / Sahl Hasheesh do Kairu: przeżyj 2 dni w Kairze ze wszystkimi zabytkami. Stań się częścią pulsującego życia tego ogromnego tygla.

Ceny

Price per Person
 • 100.00 Price per Dorośli ludzie
 • 65.00 Price per dzieci

Wliczone w cenę

 • Transfery w klimatyzowanych pojazdach
 • 2 obiady
 • Opłaty za wstęp do wszystkich zabytków wymienionych w opisie
 • Przewodnik niemieckojęzyczny
 • 4 * hotel ze śniadaniem

Nie wliczone w cenę

 • Napoje w restauracji
 • Wejście do komory grobowej
 • Dopłata za transfer z hotelu: 10 euro
 • Rejs statkiem po Nilu

Zabierać ze sobą

 • okulary słoneczne
 • Chata
 • Pakiet śniadaniowy (można bezpłatnie zamówić w hotelu poprzedniego wieczoru)
 • Ciepłe ubrania zimą
 • Lekka odzież latem

Trasa

Przegląd najważniejszych wydarzeń
2 Wycieczka z Makadi Bay lub Sahl Hasheesh do Kairu autobusem
--> Transfery klimatyzowanymi pojazdami z hotelu w Makadi Bay/Sahl Hasheesh do Kairu/Gizy
--> Ciesz się jazdą wzdłuż wybrzeża Morza Czerwonego do Kairu
--> egiptolog mówiący po polsku towarzyszy wizytom i wszystko wyjaśnia
--> Wizyta wraz z opłatami za wstęp zgodnie z opisem
--> Relaksująca wycieczka po starym mieście i nowoczesnej dzielnicy Kairu
--> Nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu ze śniadaniem
--> 2 x obiady w wyśmienitej restauracji (bez napojów)


Należy pamiętać, że miejsca docelowe w Kairze i kolejność zabytków zostaną omówione indywidualnie przez lokalnego przewodnika.


dzień 1
Poznaj „miasto tysiąca minaretów” podczas jednodniowej wycieczki do Kairu, w tym transferów w obie strony z Hurghady. Zrelaksuj się podczas podróży w klimatyzowanym pojeździe, skąd możesz podziwiać wspaniały widok na Zatokę Sueską. O 1:30 zostaniesz odebrany z hotelu w Hurghadzie przez przedstawiciela na podróż autobusem do Kairu. Pierwsze zwiedzanie 2-dniowej wycieczki do Kairu rozpoczyna się w słynnym na całym świecie Muzeum Egipskim. Jego unikalna kolekcja ponad 120 000 eksponatów z różnych dynastii. Główną atrakcją muzeum jest odtworzony w najdrobniejszych szczegółach grobowiec faraona Tutenchamona ze wszystkimi dorobkami grobowymi, złotym sarkofagiem i unikalną złotą maską pośmiertną. Sala Faraonów to kolejna niezapomniana atrakcja (nie wliczona w cenę). Podczas rejsu statkiem (nie wliczone w cenę) poznasz Kair z innej perspektywy - Nil. Zjedz lunch w lokalnej restauracji, zanim klimatyzowany autobus zabierze Cię do ostatniego cudu świata: Piramid w Gizie ze Sfinksem i Świątynią Doliny. Masz wyjątkową okazję podziwiać ten wspaniały pomnik z bliska. Usługa transferu zabierze Cię następnie do hotelu w Kairze.


dzień 2

PROGRAM A
Drugi dzień programu A zabierze Cię do Starego Kairu: cytadela Salah el Din i alabastrowy meczet Mohameda Alego to pierwszy punkt programu. Po przerwie na lunch w lokalnej restauracji przejdź do kościoła koptyjskiego i muzeum w Starym Kairze oraz kościoła św. Sergiusza i synagogi Ben Ezra. Oprócz wspomnianych dwóch domów modlitwy, Amr Ibn el-As znajduje się w Dzielnicy Koptyjskiej. Zbudowany w 642 roku jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej konstrukcji jest wzorem dla budowli z kolejnych epok. Wizyta na słynnym bazarze Khan al Khalili, z krętymi uliczkami i małymi kawiarniami, zakończy dwudniową podróż autobusem z Hurghady do Kairu. Autobus zabierze Cię z powrotem do hotelu w Makadi Bay lub Sahl Hasheesh.
PROGRAM A: 110 euro


dzień 2

PROGRAM B
Drugi dzień Programu B zabierze Cię do Piramidy Schodkowej i oficjalnych grobowców Sakkary. Potem zjesz swój typowy lunch. Kościół koptyjski i muzeum to pierwsze zabytki, które odwiedzasz po południu. Kościół św. Sergiusza i synagoga Ben Ezra są również częścią Starego Kairu i są częścią programu zwiedzania. Oprócz wspomnianych dwóch domów modlitwy, Amr Ibn el-As znajduje się w Dzielnicy Koptyjskiej. Zbudowany w 642 roku jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej konstrukcji jest wzorem dla budowli z kolejnych epok. Bazar Khan el Khalili i jego niezliczone kawiarnie i małe uliczki to zakończenie Twojej dwudniowej wycieczki do Kairu z Hurghady. Autobus zabierze Cię z powrotem do hotelu w Makadi Bay lub Sahl Hasheesh.
PROGRAM B: 115 euro


Dwudniowa wycieczka z Hurghady do Kairu autobusem do piramid i Muzeum Egipskiego może być również oferowana w formie prywatnej, tj. z indywidualnym programem i prywatnym przewodnikiem. Proszę skontaktować się z nami, jeśli jesteś zainteresowany. Chętnie przedstawimy Państwu niezobowiązującą ofertę.

Cena uzależniona jest od ilości uczestników, prosimy o przesłanie zapytania, a my złożymy ofertę z dokładną ceną.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie