2 Wycieczka z Makadi Bay / Sahl Hasheesh do Kairu samolotem

Dorośli ludzie
200.00
dzieci
170.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: ok. 16:00.
 • Powrót: ok. 21:30.
2 Wycieczka z Makadi Bay / Sahl Hasheesh do Kairu samolotem: Zwiedź z nami Kair i poświęć swój czas na Muzeum Egipskie, Stary Kair, Meczet Amr ibn al-As, Wiszący Kościół, Meczet Alabastrowy i Bazar Khan-El Khali . Odwiedź piramidy, Sfinksa i Sakkarę.

Ceny

Price per Person
 • 200.00 Price per Dorośli ludzie
 • 170.00 Price per dzieci

Wliczone w cenę

 • Bilety na bilety lotnicze Hurghada – Kair – Hurghada
 • 2 obiady
 • Hotel ze śniadaniem
 • Opłaty za wstęp do wszystkich zabytków wymienionych w opisie
 • Niemiecki przewodnik turystyczny

Nie wliczone w cenę

 • Dopłata za transfer z hotelu: 10 euro
 • Wejście do komory grobowej
 • Napoje w restauracji
 • Wszelkie dodatki niewymienione w programie

Zabierać ze sobą

 • okulary słoneczne
 • Chata
 • Pakiet śniadaniowy (można bezpłatnie zamówić w hotelu poprzedniego wieczoru)
 • Ciepłe ubrania zimą
 • Lekka odzież latem

Trasa

Przegląd najważniejszych wydarzeń
-->Wycieczka 2 dni z Makadi Bay i Sahl Hasheesh do Kairu z lotem
--> Transfer klimatyzowanymi pojazdami
--> Przeglądaj Kair przez dwa dni z noclegami i lotami z Makadi Bay/Sahl Hasheesh.
--> Odwiedź Muzeum Egipskie, Meczet Alabastrowy i Bazar Khan El Khalili.
--> Odwiedź piramidy, Sfinksa
--> Podziwiaj piramidę schodkową Sakkara
--> Nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu ze śniadaniem
--> niemieckojęzyczny przewodnik turystyczny
--> 2 obiady w dobrej restauracji


dzień 1
Odbierz z hotelu w Hurghadzie klimatyzowanym vanem wczesnym rankiem i przewieź na lotnisko w Hurghadzie na lot do Kairu. Po przylocie spotkasz swojego egiptologa i rozpoczniesz wycieczkę od wizyty na słynnym płaskowyżu Giza.Po 45-minutowym locie dotrzesz do metropolii w spokojny sposób i możesz wyruszyć z niemieckojęzycznym przewodnikiem bezpośrednio do pierwszego widok: Twoim pierwszym przystankiem jest Muzeum Egipskie. Podczas wycieczki Twój przewodnik z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania dotyczące eksponatów. Następnie możesz zjeść lunch w lokalnej restauracji. Następnie przejazd bezpośrednio do słynnych Piramid i Sfinksa. Poświęć trzy godziny na podziwianie tych fascynujących konstrukcji. Usługa transferu zabierze Cię następnie do hotelu w Kairze.


Dzień 2 PROGRAM A
Drugi dzień programu A zabierze Cię do Starego Kairu: cytadela Salah el Din i alabastrowy meczet Mohameda Alego to pierwszy punkt programu. Po przerwie na lunch w restauracji przewodnik zabierze Cię do kościoła koptyjskiego i muzeum w Starym Kairze, a także do kościoła św. Sergiusza i synagogi Ben Ezra. Oprócz wspomnianych dwóch domów modlitwy, w Dzielnicy Koptyjskiej znajduje się meczet Amr Ibn el-As. Zbudowany w 642 roku jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej konstrukcji jest wzorem dla budowli z kolejnych epok. Zwiedzanie słynnego bazaru Khan al Khalili z krętymi uliczkami i małymi kawiarniami to ostatni etap Twojej dwudniowej podróży samolotem z Hurghady do Kairu. Po wylądowaniu autobus transferowy zabierze Cię z powrotem do hotelu w Makadi Bay lub Sahl Hasheesh.
PROGRAM A: 200 euro

Dzień 2 PROGRAM B
Drugi dzień Programu B zabierze Cię do Piramidy Schodkowej i oficjalnych grobowców Sakkary. Potem zjesz swój typowy lunch. Kościół koptyjski i muzeum to pierwsze zabytki, które odwiedzasz po południu. Kościół św. Sergiusza i synagoga Ben Ezra są również częścią Starego Kairu. Z przewodnikiem nie tylko odwiedzisz te dwa zabytki, ale także odwiedzisz meczet Amr Ibn el-As w Dzielnicy Koptyjskiej. Zbudowany w 642 roku jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej konstrukcji jest wzorem dla budowli z kolejnych epok. Podsumowaniem Twojej dwudniowej podróży do Kairu z Hurghady samolotem jest bazar Khan el Khalili z przytulnymi kawiarniami i małymi uliczkami. Autobus transferowy zabierze Cię z powrotem do hotelu po wylądowaniu w zatoce Makadi lub na lotnisku Sahl Hasheesh.
PROGRAM B: 210 euro


Dwudniowa wycieczka samolotem z Makadi Bay lub Sahl Hasheesh do Kairu i piramid w Gizie może być również oferowana prywatnie na życzenie, tj. z indywidualnym programem i prywatnym przewodnikiem. Proszę skontaktować się z nami, jeśli jesteś zainteresowany. Chętnie złożymy Państwu niezobowiązującą ofertę.

Cena uzależniona jest od ilości uczestników, prosimy o przesłanie zapytania, a my złożymy ofertę z dokładną ceną.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie