Wycieczka samolotem z Hurghady do Luksoru / lot Hurghada Valley of the Kings

Dorośli ludzie
150.00
kinder
140.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność :
 • Ulec poprawie:
 • Powrót:
Hurghada Luksor Lot Dolina Królów, wycieczka samolotem z Hurghady do Luksoru, zobacz najważniejsze atrakcje Luksoru podczas wycieczki do Luksoru Egipt z Hurghady.

Ceny

Price per Person
 • 150.00 Price per Dorośli ludzie
 • 140.00 Price per kinder

Wliczone w cenę

 • Wejście do zabytków
 • Przewodnik mówiący po polsku.
 • Transfery w wysokiej jakości pojazdach z klimatyzacją
 • Loty krajowe Hurghada - Luksor - Hurghada
 • Obiad w lokalnej restauracji

Trasa

Miasto Luksor (dawniej Teby) położone jest na południowo-wschodnim brzegu Nilu i jest jednym z największych miast Egiptu.

Wycieczka samolotem z Hurghady do Luksoru i Doliny Królów

można podziwiać wszystkie atrakcje tego „Miasta Pałaców”.

.Odbierzemy Cię wcześnie rano bezpośrednio z Twojego hotelu w Hurghadzie i przewieziemy na lotnisko na lot do Luksoru . Po przyjeździe spotkasz się z anglojęzycznym przewodnikiem, który będzie z Tobą przez cały dzień. Nasi przewodnicy na miejscu mają wieloletnie doświadczenie, udzielą Ci wielu informacji na temat zabytków i zapewnią, że będziesz cieszyć się podróżą. Aby dostać się do świątyń i miejsc kulturalnych Luksoru.

W Luksorze najpierw odwiedzisz zachodni brzeg Nilu w Luksorze i Dolinę Królów, w której znajdują się grobowce wielu egipskich faraonów. Podziwiaj grobowce ówczesnych władców, ozdobione scenami z mitologii egipskiej i poznaj ciekawostki na temat praktykowanych wówczas rytuałów, które miały przygotować zmarłych do życia pozagrobowego. Ponadto masz również okazję odwiedzić imponującą świątynię grobową Hatszepsut i Kolosy Memnona. Po dobrym obiedzie zwiedzamy świątynię Karnak. Został zbudowany w czasach Nowego Królestwa. Jest to jeden z najlepiej zachowanych kompleksów świątynnych z tego okresu. Tutaj możesz uzyskać wgląd w fascynującą historię Egiptu. Kończymy tę imponującą wycieczkę z Hurghad do Luksoru wizytą na bazarze Luxor, a następnie lecimy z powrotem do Hurghady.

Wycieczka autobusem Hurghada Luxor

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie