Wycieczka na pokaz delfinów w Hurghadzie

Dorośli ludzie
18.00
kinder
9.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: godzina 14
 • Powrót: godzina 17
Wycieczka na pokaz delfinów w Hurghadzie. Podczas wakacji na plaży w Hurghadzie przeżyjesz niezapomnianą wycieczkę do delfinarium, gdzie możesz podziwiać pokaz delfinów. Istnieje również możliwość pływania z delfinami.

Ceny

Price per Person
 • 18.00 Price per Dorośli ludzie
 • 9.00 Price per kinder

Wliczone w cenę

 • Transfery klimatyzowanym autobusem
 • opłata za wejście

Nie wliczone w cenę

 • Wszelkie dodatki niewymienione w programie

Zabierać ze sobą

 • Aparat fotograficzny
 • okulary słoneczne
 • nakrycie głowy

Trasa

Wycieczka na pokaz delfinów w Hurghadzie .

Podczas wakacji na plaży w Hurghadzie przeżyjesz niezapomnianą wycieczkę do delfinarium, gdzie będziesz mógł podziwiać pokaz delfinów. Istnieje również możliwość pływania z delfinami.

opis

Zobacz wspaniały występ delfinów, podczas którego możesz kontemplować inteligencję tych wyjątkowych zwierząt. Istnieje również możliwość pływania z delfinami. Nasz pojazd wycieczkowy odbierze Cię z hotelu po południu i zabierze 20 minut na pokaz delfinów w Hurghadzie. Usiądź i ciesz się 45-minutowym zabawnym pokazem delfinów. Możesz robić zdjęcia ze swojego miejsca, a po pokazie masz okazję oglądać delfiny. Następnie zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu.

Wycieczka na pokaz delfinów w Hurghadzie

Delfinarium lub Delfina znajduje się 20 km od lotniska. Delfiny są bardzo silnymi i bardzo przyjaznymi zwierzętami. Ich skóra jest pięknie gładka i miękka, a na ich twarzach zawsze pojawia się uśmiech.

Miejsce zbiórki: Twój hotel w Hurghadzie - Punkt powrotny do Twojego hotelu w Hurghadzie

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie