Transfer z lotniska w Hurghadzie do hoteli Makadi Bay

Dorośli ludzie
3.00
kind
2.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
  • Usługa na wynos
  • Dostępność :
  • Ulec poprawie:
  • Powrót:
Transfer z lotniska w Hurghadzie do hoteli Makadi Bay, a także z hotelu na lotnisko w Hurghadzie. Taksówki, minibusy i autobusy dostępne dla transferów lotniskowych do iz Makadi Bay.

Ceny

Price per Person
  • 3.00 Price per Dorośli ludzie
  • 2.00 Price per kind

Wliczone w cenę

  • Transfer w klimatyzowanym pojeździe

Trasa

Ā Przyjedź zrelaksowany do Hurghady i skorzystaj z transferu z lotniska do hoteli Makadi Bay . Wejdź do klimatyzowanego pojazdu i dotrzyj do celu wygodnie i szybko. Oszczędź sobie kłopotów ze znalezieniem taksówki. Możesz cieszyć się relaksującym i wygodnym transferem z lotniska w Hurghadzie do zatoki Makadi. Zarezerwuj prywatnego sedana lub vana i szybko dotrzyj do Makadi Bay.

Twój kierowca spotka się z Tobą na lotnisku z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem i zawiezie Cię do hotelu. Wejdź do klimatyzowanego pojazdu i rozpocznij swój pobyt lub wakacje w Makadi Bay komfortowo i bez obaw. Sam określ prędkość.

Transfer z Hurghady do Makadi Bay i Sahl Hasheesh

moc pojazd Cena
od 1 do 4 osób Taxi 10 euro - cena za pojazd
od 5 do 8 osób minivan 15 euro cena za pojazd
od 9 do 15 osób podstawki 20 euro cena za pojazd
Od 15 do 30 osób autobus 55 euro cena za pojazd

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie