Transfer lotniskowy z Hurghady do El Gouna

Dorośli ludzie
3.00
Uprzejmy
2.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
  • Usługa na wynos
  • Dostępność :
  • Ulec poprawie:
  • Powrót:
Transfer lotniskowy z Hurghady do El Gouny. Chętnie zorganizujemy dla Państwa transfer z lotniska do stacji kite lub hoteli El Gouna. Zostaniesz odebrany z lotniska w Hurghadzie i przewieziony do miejsca zakwaterowania w El Gouna wygodną limuzyną lub vanem. .

Ceny

Price per Person
  • 3.00 Price per Dorośli ludzie
  • 2.00 Price per Uprzejmy

Wliczone w cenę

  • szybko i bezpośrednio do celu
  • idealne dla rodzin z dziećmi. Bardzo przystępne ceny

Trasa

Transfer z lotniska w Hurghadzie, taksówki, limuzyna do hoteli w El Gounie. Szukasz tanich transferów z lotniska El Gouna , transferów, prywatnych taksówek, limuzyn do centrum miasta lub prosto do hotelu? Book Tour Egypt oferuje świetne ceny Transfery z lotniska w Hurghadzie i El Gouna , prywatne taksówki, limuzyny, Book Tour Egypt Service są szybkie, łatwe, niezawodne i niedrogie. Po przyjeździe zostaniesz przywitany przez naszego kierowcę/przedstawiciela z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem, który pomoże Ci z bagażem i odprowadzi do czekającego pojazdu, który zawiezie Cię do miejsca docelowego w najszybszy i najłatwiejszy sposób o nazwie Powiedz nam swoje numer lotu, czas przylotu i to, co osobiście masz na życzenia urlopowe, zajmiemy się transferem zi na lotnisko w Hurghadzie za Ciebie, nawet jeśli nie dokonałeś u nas żadnych rezerwacji hotelowych ani wycieczek. Naszym celem jest zapewnienie dobrej obsługi i pierwszych wrażeń związanych z El Gouną , aby Twoje wakacje były idealne i po prostu byś mógł cieszyć się swoim czasem po przyjeździe do El Gouna .

Czas jazdy z Hurghady do El Gouny to około 30 minut. Transfer lotniczy. Chętnie zorganizujemy dla Państwa transfer z lotniska na stację latawców.

A

moc

ÂÂ pojazd Cena
od 1 do 4 osób Taxi 10 euro - cena za pojazd
od 5 do 8 osób minivan 15 euro - cena za pojazd
od 9 do 15 osób podstawki Cena pojazdu 20 euro
Od 15 do 30 osób autobus 55 euro - cena za pojazd

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie