Modem do urządzenia WiFi z hotspotem Sharm El Sheikh, bezpłatny dostęp do WiFi

tydzień
20.00
2 tydzieńn
25.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
  • Usługa na wynos
  • Dostępność :
  • Ulec poprawie:
  • Powrót:
U nas ceny za internet (z przenośnym hotspotem) są znacznie tańsze niż w hotelach Sharm el Sheikh. Z nami masz możliwość korzystania z internetu w świetnej cenie i szybszym tempie. Internet jest dostępny zawsze i wszędzie. Używaj Skype'a do wykonywania połączeń domowych. To znacznie taniej niż korzystanie z telefonu komórkowego. Nie musisz się więc martwić o wysokie opłaty roamingowe.

Ceny

Price per Person
  • 20.00 Price per tydzień
  • 25.00 Price per 2 tydzieńn

Trasa

Teraz możesz zarezerwować tanie połączenie internetowe przez dostęp do sieci W-Lan, urządzenie Wifi-modem z hotspotem we wszystkich hotelach i kurortach Sharm El Sheikh Hotels poprzez book-tour-egypt.

Ceny internetu (z przenośnym hotspotem, dostępem do Wi-Fi, urządzeniem Wi-Fi) są tu znacznie niższe niż w hotelach w Sharm el Sheikh. Z nami masz możliwość korzystania z Internetu w rozsądnej cenie i większej szybkości. Internet jest dostępny zawsze i wszędzie. Korzystaj ze Skype, aby dzwonić do domu. To znacznie tańsze niż korzystanie z telefonu komórkowego. Więc nie musisz borykać się z wysokimi opłatami roamingowymi.

Dlaczego warto zarezerwować Hot Spot Modem - Wifi Access, Wifi Device Modem w Book Tour Egypt?

1. Brak wysokich opłat roamingowych, ponieważ wszystko można zrobić przez internet

2. Nie polegaj na recepcji hotelowej, w której jest dużo osób, a sygnał WiFi jest wolny

3. 24-godzinny dostęp do internetu bez względu na to kiedy i gdzie

1 tydzień to 20 euro / 2 tygodnie 30 euro Dostarczymy urządzenie zgodnie z życzeniem i odbierzemy je w hotelu w dniu wyjazdu. Wymagana jest kaucja w wysokości 50 euro, którą otrzymasz z powrotem w dniu wyjazdu przy zwrocie urządzenia. Bezpłatna dostawa i odbiór we wszystkich hotelach w Sharm el Sheikh.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie