2-dniowa wycieczka z Sharm el Sheikh do Jerozolimy, Nazaretu

Dorośli ludzie
170.00
kind
150.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: 20:30
 • Powrót: 23:30.
2-dniowa wycieczka z Sharm el Sheikh do Jerozolimy. odwiedź Jerozolimę, gdzie znajdziesz Jerozolimę, Betlejem, Morze Martwe, miasto Nazaret i Tyberiadę, a także miejsce chrztu nad rzeką w Jordanie Jerozolima, gdzie Jan Chrzciciel ochrzcił Jezusa.W Tyberiadzie odwiedzamy fabrykę biżuterii " Capri".

Ceny

Price per Person
 • 170.00 Price per Dorośli ludzie
 • 150.00 Price per kind

Wliczone w cenę

 • Transfer w klimatyzowanych pojazdach
 • Jeść obiad
 • Wejście do dostępnych atrakcji, o których mowa powyżej
 • Przewodnik mówiący po niemiecku

Nie wliczone w cenę

 • Napoje w restauracji
 • Wszelkie dodatki niewymienione w programie

Zabierać ze sobą

 • Ważny paszport z wizą
 • Pakiet śniadaniowy
 • Aparat fotograficzny
 • Ciepłe ubrania zimą
 • Lekka odzież latem
 • okulary słoneczne
 • Solidne buty

Trasa

2-dniowa wycieczka z Sharm el Sheikh do Jerozolimy.

Odwiedź Jerozolimę, gdzie odwiedzisz Jerozolimę, Betlejem, Morze Martwe, miasto Nazaret i Tyberiadę, a także miejsce chrztu nad rzeką Jordan Jerozolimę, gdzie Jan Chrzciciel ochrzcił Jezusa. W Tyberiadzie odwiedzamy fabrykę biżuterii „Capri”.

dzień 1
Pierwszego dnia przybywasz z Egiptu do Ejlatu, skąd kierujemy się do Morza Martwego. Oto najniższy punkt na ziemi, który ma ponad 400 m
znajduje się poniżej poziomu morza. Tutaj zatrzymujemy się, aby popływać w wodach tego wyjątkowego cudu świata.
Morze Martwe zawiera wiele przydatnych soli i minerałów. Sól była przez długi czas sprzedawana tanio na Morzu Martwym i można ją łatwo kupić lokalnie. Po kąpieli jedziemy do Betlejem, gdzie można zwiedzić Kościół Narodzenia Pańskiego, który jest głównym miejscem pielgrzymek chrześcijan.
Potem jest obiad w hotelu.
Po obiedzie jedziemy do Jerozolimy, aby zwiedzić Stare Miasto. Odwiedzamy Ścianę Płaczu, która jest pozostałością Świątyni Jerozolimskiej.
Podążamy drogą Via Dolorosa, która prowadzi nas do Bazyliki Grobu Świętego, gdzie według wiary chrześcijańskiej Jezus został ukrzyżowany i pochowany.
Następnie kolacja w hotelu.
dzień 2
Dzień zaczynamy od pysznego śniadania w hotelu, a następnie ruszamy w dalszą podróż.
Jedziemy do świętego miasta Nazaret, gdzie Jezus spędził dzieciństwo. Miasto jest również ważnym miejscem pielgrzymek.
W mieście zwiedzamy Bazylikę Zwiastowania, gdzie Archanioł Gabriel ogłosił narodziny Jezusa Najświętszej Maryi Pannie.
Odwiedzamy kościół św. Józefa, warsztat stolarski. To miejsce oznacza tradycyjny dom Józefa i Świętej Rodziny.
Potem jest obiad. Po obiedzie udaj się do miasta Tyberiady, które leży nad brzegiem Morza Galilejskiego, słynnego jeziora wspomnianego w Nowym Testamencie.
Tutaj Jezus uciszył burzę na morzu i chodził po wodzie.
Odwiedzamy miejsce chrztu nad Jordanem, gdzie Jan Chrzciciel ochrzcił Jezusa.
W Tyberiadzie odwiedzamy fabrykę biżuterii „Capri”.
Następnie jedziemy do granicy egipskiej w dolinie Bekaa . Ostrożność! Zabierz ze sobą paszporty, kostium kąpielowy, wygodne ubrania i buty.

Po niezapomnianej dwudniowej wycieczce z Sharm el Sheikh do Jerozolimy, gdzie odwiedzisz Jerozolimę, Betlejem, Morze Martwe, miasto Nazaret i Tyberiadę, a także miejsce chrztu Jordanu. Stamtąd udaj się do granicy egipsko-izraelskiej, a stamtąd jedź do Sharm el Sheikh.

Miejsce zbiórki : Twój hotel w Sharm El Sheikh ---- Return Point your Hotel In Sharm El Sheikh

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie