Transfer z lotniska w Hurghadzie i taksówka do Safagi lub Soma Bay

Dorośli ludzie
4.00
kind
2.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
  • Usługa na wynos
  • Dostępność :
  • Ulec poprawie:
  • Powrót:
Transfer z lotniska w Hurghadzie i taksówka do Safagi lub Soma Bay. Transfer lotniskowy w Hurghadzie, golf, wypożyczalnia samochodów.

Ceny

Price per Person
  • 4.00 Price per Dorośli ludzie
  • 2.00 Price per kind

Wliczone w cenę

  • szybko i bezpośrednio do celu
  • idealny dla rodzin z dziećmi
  • Bardzo przystępne ceny transfery lotniskowe klimatyzowanym samochodem
  • z lotniska w Hurghadzie do Twojego hotelu

Trasa

Zarezerwuj transfer Tour Egypt wygodnym i czystym pojazdem do 8 osób, odbierzemy Cię z lotniska i zawieziemy do hotelu w Safaga lub zatoce soma.

Transfer z lotniska hurghada do Safaga lub transfer z lotniska Safaga na lotnisko jest wygodnym i czystym pojazdem do 9 osób, odbierzemy Cię z lotniska i zawieziemy do hotelu w Safadze lub z lotniska Safaga na lotnisko w Hurghadzie. Pojazd jest klimatyzowany i komfortowy, dzięki czemu możesz rozpocząć wakacyjną jazdę we własnym tempie.Nasz przewodnik po Hurghadzie jest do Twojej dyspozycji przez cały czas . Transfer lotniskowy z Hurghady do Safagi oraz transfer z Safagi na lotnisko w Hurghadzie.

A

A pojazd Cena
od 1 do 4 osób Taxi 10 euro - cena za pojazd
od 5 do 8 osób minivan 15 euro cena za pojazd
od 9 do 15 osób podstawki 20 euro cena za pojazd
Od 15 do 30 osób autobus 55 euro cena za pojazd

Czy to autobusem wahadłowym, prywatnym samochodem czy minibusem, dzięki tanim transferom lotniskowym w Hurghadzie znajdziesz odpowiedni transport z lotniska do hotelu wakacyjnego lub na statek wycieczkowy. Zarezerwuj transfer lotniskowy z wyprzedzeniem zamiast wynajmować samochód lub taksówkę na miejscu i rozpocznij wakacje z wygodą ekskluzywnej usługi transferowej Nasze tanie transfery lotniskowe w Hurghadzie są dostępne non-stop i wyłącznie dla Twojej rezerwacji.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie