Prywatny transfer z hoteli w Sharm El Sheikh na lotnisko w Sharm El Sheikh

Dorośli ludzie
2.00
kinder
1.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
  • Usługa na wynos
  • Dostępność :
  • Ulec poprawie:
  • Powrót:
Prywatny transfer z hoteli w Sharm El Sheikh na lotnisko w Sharm El Sheikh. Transfery na podróż powrotną z Sharm el Sheik To samo dotyczy podróży powrotnej. Abyś nie musiał tracić tych cennych godzin na wakacjach na zorganizowanie taksówki lub, jeśli podróżujesz z rodziną, minibusa, który zabierze Cię z hotelu na lotnisko, możesz z wyprzedzeniem wybrać z oferty Book Tour Egypt Zarezerwuj odpowiedni transfer do Egiptu. Również w tym przypadku możesz zarezerwować transfer w Sharm el Sheik, który zabierze Cię z hotelu na międzynarodowe lotnisko w Sharm el Sheik. W Book Tour Egypt masz wybór, czy chcesz jechać tylko jedną trasą, czy chcesz skorzystać z jednej z naszych ofert w drodze powrotnej.

Ceny

Price per Person
  • 2.00 Price per Dorośli ludzie
  • 1.00 Price per kinder

Wliczone w cenę

  • Transfer lotniskowy klimatyzowanym samochodem

Nie wliczone w cenę

  • Wiza wjazdowa do Egiptu

Trasa

Prywatny transfer z hoteli w Sharm El Sheikh na lotnisko w Sharm El Sheikh. Transfery na podróż powrotną z Sharm el Sheik. To samo dotyczy podróży powrotnej. Abyś nie musiał tracić cennych godzin na wakacje organizując taksówkę lub, jeśli podróżujesz z rodziną minibus, który zabierze Cię z hotelu na lotnisko, możesz zarezerwować z wyprzedzeniem z oferty Book Tour Egypt book book odpowiedni transfer z Egiptu. Również w tym przypadku możesz zarezerwować transfer w Sharm el Sheik, gdzie zostaniesz przewieziony z hotelu na międzynarodowe lotnisko w Sharm el Sheik. Z Book Tour Egypt masz wybór, czy chcesz jechać tylko w jedną stronę, czy chcesz skorzystać z jednej z naszych ofert na podróż powrotną.
Prywatny transfer z hoteli w Sharm El Sheikh na lotnisko w Sharm El Sheikh. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy o wcześniejsze podanie nam szczegółów lotu i hotelu w Sharm El Sheikh.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie