Prywatny transfer z lotniska w Szarm el-Szejk do hoteli w Szarm el-Szejk

Dorośli ludzie
2.00
dzieci
0.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
  • Usługa na wynos
  • Dostępność :
  • Ulec poprawie:
  • Powrót:
Prywatny transfer z lotniska Sharm el Sheikh do hoteli w Sharm el Sheikh, zaoszczędź czas i pieniądze po przybyciu do Sharm el Sheikh i spraw, aby podróż do Twojego hotelu w Sharm była prosta. Zarezerwuj prywatny transfer z lotniska w Szarm el-Szejk do hotelu w Szarm el-Szejk już dziś.

Ceny

Price per Person
  • 2.00 Price per Dorośli ludzie
  • 0.00 Price per dzieci

Wliczone w cenę

  • Transfer lotniskowy klimatyzowanym samochodem z lotniska w Sharm El Sheikh do hotelu w Sharm El Sheikh (w jedną stronę)

Nie wliczone w cenę

  • Wiza wjazdowa do Egiptu

Trasa

Wskazówki dojazdu z międzynarodowego lotniska w Sharm el Sheikh do Twojego hotelu w Sharm el Sheikh. Usługa transferu jest dostępna 24 godziny na dobę, każdego dnia. To jest prywatny transfer. Oferujemy prywatny transfer lotniskowy z międzynarodowego lotniska w Szarm el-Szejk dla klientów ceniących wygodę, bezpieczeństwo, szybkość i wydajność, niezależnie od tego, czy podróżują do Sharm el Sheikh w interesach czy dla przyjemności. Po przyjeździe zostaniesz powitany przez naszego kierowcę/przedstawiciela z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem, który pomoże Ci z bagażem i odprowadzi do czekającego pojazdu, aby jak najszybciej i najłatwiej zawieźć Cię do celu. Aby zapewnić Twoje bezpieczeństwo, starannie wybieramy tylko najbardziej doświadczonych i rzetelnych dostawców w każdym mieście. Podczas dokonywania rezerwacji prosimy o wcześniejsze podanie nam szczegółów lotu i hotelu w Sharm El Sheikh.
Hotele w Szarm el-Szejk Ceny za osobę Książka
Od 1 do 2 osób 4 euro za osobę wycieczka
Od 3 do 4 osób 3 euro za osobę Egipt
od 5 do 8 osób 2 euro za osobę HRG
Zatoka Nabq; Hotele Zatoka Namma Ceny za osobę SSH
od 1 do 2 osób 4 euro za osobę
Od 3 do 4 osób 3 euro za osobę
od 4 do 9 osób 2 euro za osobę
Hadabet Om El Seed; Ras Om El Seed Hotele Ceny za osobę
Od 1 do 2 osób 4 euro za osobę
od 3 do 4 osób 3 euro za osobę
od 5 do 9 osób 2 euro za osobę
Hotele Ras Nusrani - Zatoka Rekinów Ceny za osobę
od 1 do 2 osób 4 euro za osobę
od 3 do 9 osób 2 euro za osobę
Wszystkie hotele w Szarm el-Szejk Zarezerwuj wycieczkę do Egiptu
od 1 do 9 osób 8 euro za transfer za samochód

Transfer z lotniska w Szarm el-Szejk

Prywatny transfer z lotniska w Szarm el-Szejk do hoteli w Szarm el-Szejk

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie