Prywatna wycieczka: Kair: lot i prywatna wycieczka z przewodnikiem z Sharm El Sheikh

Dorośli ludzie
155.00
dzieci
145.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: 4:30 rano
 • Powrót: 20:30
Prywatna wycieczka: Kair: lot i prywatna wycieczka z przewodnikiem z Sharm El Sheikh, odwiedź zabytki w Kairze: maska Tut Anch Amun, piramidy w Gizie i Sfinks, Egipskie Muzeum Narodowe, Sala Mumii w Muzeum Egipskim, Bazar Khan El -Khalili.

Ceny

Price per Person
 • 155.00 Price per Dorośli ludzie
 • 145.00 Price per dzieci

Wliczone w cenę

 • Wizyta w piramidach w Gizie i Sfinksie
 • Wizyta w Muzeum Egipskim
 • Wszystkie opłaty za wstęp do zabytków
 • Bilet na lot krajowy
 • Transfery klimatyzowanym autobusem
 • Prywatny przewodnik niemieckojęzyczny
 • Jeść obiad

Nie wliczone w cenę

 • Przejażdżka Fellukiem
 • Napoje w restauracji
 • Wszelkie dodatki niewymienione w programie

Zabierać ze sobą

 • Ważny paszport z wizą
 • Pakiet śniadaniowy
 • Aparat fotograficzny
 • Ciepłe ubrania zimą
 • Lekka odzież latem
 • okulary słoneczne

Trasa

Prywatna wycieczka: Kair : lot i prywatna wycieczka z przewodnikiem z Sharm El Sheikh.

Podczas wakacji w Sharm El Sheikh wybierz się na prywatną wycieczkę samolotem do Kairu i odwiedź piramidy Cheopsa, Chephren, Sfinksa, Egipskie Muzeum Narodowe, Bazar Khan El-Khalili;

Opis:

Wcześnie rano zostaniesz przeniesiony z hotelu na lotnisko w Szarm el-Szejk na 45-minutowy lot do Kairu. W Kairze powita Cię Twój niemieckojęzyczny przewodnik, który będzie Ci towarzyszył podczas całej wycieczki. Wycieczka rozpoczyna się wizytą w Muzeum Egipskim, jednym z najciekawszych zabytków w Kairze, gdzie wystawionych jest ponad 120 000 dzieł sztuki. Cała kolekcja muzeum obejmuje przedmioty ze Starego, Średniego i Nowego Państwa, a także wystawę króla Tut Ankh Amona. Po wizycie w Muzeum Egipskim zostaniesz przewieziony do jednego z siedmiu cudów świata > Wielkich Piramid Cheopsa, Chefrena i Mykerinusa. Wycieczka po piramidzie kończy się przy Sfinksie i okolicznych świątyniach, potem zjesz obiad w lokalnej restauracji, a na koniec będziesz miał okazję przespacerować się po kairskich targach. Wczesnym wieczorem przewodnik zabierze Cię na lotnisko w Kairze. Po locie powrotnym do Sharm El Sheikh zostaniesz przewieziony z lotniska z powrotem do hotelu.

Wycieczki z Sharm el Sheikh do Kairu samolotem

Piramidy w Gizie

Piramidy w Gizie są jedynymi pozostałymi z Siedmiu Cudów Starożytnego Świata i są jedną z najbardziej znanych budowli na świecie. Znajdują się one około 15 kilometrów od centrum Kairu, stolicy Egiptu, na obrzeżach Gizy, przedmieścia Kairu z 2 milionami mieszkańców. Odległość od centrum Gizy wynosi około 8 kilometrów. Cały obszar znajduje się po zachodniej stronie Nilu, ale w pewnej odległości od niego, dlatego znajduje się na pustyni.

Oprócz trzech głównych piramid, Piramidy Cheopsa, Piramidy Chefrena i Piramidy Menkaure, piramidy w Gizie obejmują również Wielkiego Sfinksa z Gizy, kilka innych małych piramid bocznych, w których na przykład żony chowano faraonów, a także wsie robotnicze, świątynie i cmentarzyska.

Piramidy w Gizie zostały zbudowane w latach 2620 do 2500 pne, co odpowiada IV dynastii. Ale jeszcze wcześniej, w pierwszej do trzeciej dynastii, około 3 kilometry kwadratowe piramid w Gizie i Sfinksa były używane jako grób faraonów. Nie jest jednak jasne, w jakim stopniu powstałe wówczas grobowce zostały zniszczone podczas budowy piramid.

Muzeum Egipskie

Muzeum Egipskie na wschodnim brzegu Nilu w Kairze zostało założone w 1857 roku przez Augusta Mariette i obecnie obejmuje około 150 000 eksponatów z 4500 lat historii Egiptu. Chociaż tylko niewielka część jest w ogóle dostępna dla zwiedzających, czas dostępny podczas wycieczki do Egiptu to zdecydowanie za mało, aby uzyskać jakikolwiek wgląd, nie mówiąc już o przeglądzie eksponatów. Zrozumienie i sklasyfikowanie różnorodności i rozwoju architektury i sztuki może być nawet trudne lub wręcz niemożliwe dla niewtajemniczonych. Sfinks z Gizy

Sfinks z Gizy

Sfinks Giza to największa rzeźba egipska. Został wyrzeźbiony z wapiennej skały płaskowyżu Gizy i przedstawia leżącego lwa z ludzką głową i tak zwaną chustą Nemes.Sfinks był pierwotnie pomalowany czerwonawą ochrą i miał również kozią bródkę, która odpadła w czasach starożytnych. Jego fragmenty znajdują się obecnie w British Museum w Londynie.

Cena uzależniona jest od ilości uczestników, prosimy o przesłanie zapytania, a my złożymy ofertę z dokładną ceną.

Miejsce zbiórki : Twój hotel w Sharm El Sheikh ---- Return Point your Hotel In Sharm El Sheikh

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie