Wycieczka do Kairu lotem z Sharm el Sheikh

Dorośli ludzie
140.00
dzieci
120.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codzienny
 • Ulec poprawie: 4:30 około
 • Powrót: 21:30 ok.
Wycieczka samolotem z Sharm El Sheikh do Kairu, zwiedzanie atrakcji w Kairze: Piramidy w Gizie i Sfinksa, wystawa króla Tut Anch Amona i Egipskiego Muzeum Narodowego oraz prawdopodobnie przejażdżka feluką po Nilu.

Ceny

Price per Person
 • 140.00 Price per Dorośli ludzie
 • 120.00 Price per dzieci

Wliczone w cenę

 • Wizyta w piramidach w Gizie i Sfinksie
 • Wizyta w Muzeum Egipskim
 • Wszystkie opłaty za wstęp do zabytków
 • Bilet na lot krajowy
 • Polerowanie przewodników mówiących
 • Jeść obiad

Nie wliczone w cenę

 • Wszelkie dodatki nie wymienione w programie. Przejażdżka Fellukiem
 • Napoje w restauracji
 • 15 euro za osobę za transfery w Sharm i Kairze.

Zabierać ze sobą

 • dowód osobisty lub paszport z wizą
 • Pakiet śniadaniowy
 • Aparat fotograficzny
 • Ciepłe ubrania zimą
 • Lekka odzież latem
 • okulary słoneczne

Trasa

Wycieczka do Kairu samolotem z Sharm el Sheikh .

Odwiedź piramidy Cheopsa , Chefrena i Mycerinusa , a także tajemniczego Sfinksa i Egipskie Muzeum Narodowe. Potem zakupy i ewentualnie mały rejs statkiem po Nilu. (W tym: przelot, transfery, opłaty za wstęp, polskojęzyczni przewodnicy, towarzysze wycieczek i lunch).

......................

Sharm El Sheikh Wycieczki do piramid - wycieczka Sharm El Sheikh Cairo Flight

Wycieczka samolotem z Sharm El Sheikh do Kairu i piramid kosztami ( cena ) od 140 EUR za osobę

(Ceny biletów lotniczych zmieniają się codziennie , zalecamy rezerwację stałej ceny) Co obejmuje? :

Lot z Sharm El Sheikh -Kair- Sharm El Sheikh

Wizyta w Egipskim Muzeum Narodowym

Przewodnik turystyczny polskojęzyczny (Gość / Przewodnik Turystyczny : Osoba, która oprowadza naszych gości w języku niemieckim i wyjaśnia dziedzictwo kulturowe Egiptu oraz posiada uprawnienia kierunkowe wydane i uznane przez odpowiednie władze.)

Odwiedź piramidy w Gizie i Sfinksa

Obiad w dobrej restauracji (w formie bufetu, odpowiednia również dla wegetarian)

Wszystkie opłaty za wstęp do zabytków

…………………………………….

Bazar Khan El Khalili (można zwiedzać indywidualnie w zależności od życzeń gościa lub ustaleń w ramach grupy turystycznej)

15 euro za osobę za transfery w Kairze i Sham El Sheikh

Opis:

Przewodnik Book Tour Egypt odbierze Cię o 4:00 rano z Twojego hotelu w Sharm el Sheikh na bardzo interesującą wycieczkę samolotem do Kairu, a następnie przewiezie Cię na lotnisko w Sharm El Sheikh klimatyzowanym autobusem. Tam otrzymasz dokumenty dotyczące lotu i kilka wskazówek po drodze. Przybywszy do Kairu, zostaniesz ciepło przywitany przez naszego przewodnika. Następnie zostaniesz zabrany bezpośrednio do Muzeum Egipskiego. Studiując egiptologię i germanistykę, przewodnik z „Sharm el Sheikh Reisen” był w stanie w interesujący sposób wyjaśnić hieroglify wyryte w kamieniu. Posągi faraonów i szczegóły historyczne są również żywo wyjaśnione. Po wizycie w Muzeum Egipskim zostaniesz przewieziony do jednego z siedmiu cudów świata > Wielkich Piramid Cheopsa, Chefrena i Mykerinusa. Wycieczka po piramidzie kończy się przy Sfinksie i okolicznych świątyniach, potem zjesz obiad w lokalnej restauracji, a na koniec będziesz miał okazję pospacerować po kairskich targach. Pod koniec dnia zostaniesz ponownie odebrany z lotniska w Kairze i przewieziony na lotnisko w Kairze, gdzie spotkasz się w Sharm el Sheikh. Wieczorem wrócisz do hotelu z wieloma nowymi wrażeniami.

Wycieczki z Sharm el Sheikh do Kairu

Jeśli jesteś na wakacjach w Sharm el Sheikh w Egipcie i nie odwiedzasz zabytków, takich jak piramidy w Gizie, Muzeum Egipskie, Cytadela Kairska, Kościół Koptyjski w Kairze, Kair islamski lub Kair faraoński, coś przeoczyłeś . Twoja podróż do Egiptu kosztuje zaledwie 2 funty, co oznacza piękne zdjęcia do zrobienia z bliskimi przed piramidami.

Wycieczki z Sharm el Sheikh do Kairu odbywają się różnymi środkami transportu. Najpierw czeka nas sześciogodzinna jazda autobusem przez piękną scenerię pustyni Synaj. Kontynuujemy przejazd tunelem Ahmed Hamdi, tunelem drogowym pod Kanałem Sueskim.
Tunel jest łącznikiem między Kairem a Półwyspem Synaj.Po przybyciu do Kairu przywita Cię nasz egiptolog Ahmed Ali. Wprowadzi cię w historię Egiptu. Odwiedzisz piramidy oraz Sfinksa. Innym bardzo interesującym celem podróży jest Muzeum Egipskie, gdzie czeka na Ciebie wiele zabytków Kairu. Odwiedź nas, a przez dwa dni będziemy Ci towarzyszyć przez zapierający dech w piersiach kraj, który oferuje wiele skarbów do odkrycia.
Jeśli również lubisz robić zakupy, Kair oferuje odpowiednie możliwości zakupów. Nie przegap pokazu dźwięków i świateł piramid.

Na luksusowe wakacje i komfortową podróż z Sharm el Sheikh do Kairu polecamy podróż samolotem. Możesz polecieć do fascynującego kraju na dzień lub dwa. Poznajesz ludzi i ciekawą historię Egiptu. Nasz niemieckojęzyczny przewodnik poprowadzi Cię w ekscytującą wyprawę żeglarską po Nilu. Licząca sobie 6852 km (według rozpowszechnionych innych informacji 6671 km, Nil jest dłuższy od Amazonki) jest najdłuższą rzeką na ziemi. Od Jeziora Wiktorii jest jeszcze około 5960 kilometrów szlaku rzecznego, od Chartumu, gdzie Nil Błękitny wpada do Białego Nilu, około 3090 kilometrów i od granicy Sudanu/Egiptu do ujścia około 1510 kilometrów.

Wycieczki z Sharm el Sheikh do Kairu samolotem

Piramidy w Gizie
Muzeum Egipskie
Sfinks z Gizy

Wycieczka do Kairu lotem z Sharm el Sheikh

Miejsce zbiórki : Twój hotel w Sharm El Sheikh ---- Return Point your Hotel In Sharm El Sheikh

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie