Wycieczka autobusem z portu Safaga do Parku Narodowego Sharm el Naga.

Dorośli ludzie
35.00
Uprzejmy
17.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: od 8 rano lub zaraz po przybyciu do portu.
 • Powrót: 15:40
Wycieczka z rurką z Hurghady do Sharm el Naga autobusem, odkryj podwodny świat i ciesz się słońcem i morzem, a także snorkeling i pływanie w Sharm El Naga

Ceny

Price per Person
 • 35.00 Price per Dorośli ludzie
 • 17.00 Price per Uprzejmy

Wliczone w cenę

 • Transfer z portu iz powrotem
 • Jeść obiad
 • Sprzęt do nurkowania.
 • Lunch i napoje bezalkoholowe tylko w porze lunchu

Nie wliczone w cenę

 • Wszelkie dodatkowe koszty nie wymienione w programie

Zabierać ze sobą

 • Aparat fotograficzny -
 • okulary słoneczne
 • Rzeczy do kąpieli
 • krem do opalania

Trasa

Zostaniesz odebrany z hotelu w Soma Bay, Safaga lub po przybyciu do portu Safaga przez niemieckojęzycznego przewodnika i pojedziesz z nim klimatyzowanym autobusem do Sharm El Naga.

Odwiedzisz tę wyjątkową zatokę z naturalną piaszczystą plażą. Ciesz się kąpielą w krystalicznie czystych wodach dziewiczej zatoki i nurkowaniem wśród dziewiczych koralowców.Sharm El Naga słynie z pięknych raf koralowych i krystalicznie czystej wody. Położona 10 km na północ od Safagi, tętniącego życiem miasta nad Morzem Czerwonym, ta spokojna zatoka jest idealnym miejscem na wypoczynek na wakacjach. To miejsce oferuje wszystko, czego wczasowicz może sobie życzyć: piaszczystą plażę, osłoniętą rafę domową do snorkelingu i nurkowania oraz komfortowe zakwaterowanie.

Ta wyjątkowa zatoka z piaszczystą plażą jest idealna dla miłośników nurkowania z rurką, początkujących i dzieci. Nurkuj bezpośrednio z plaży w wyjątkowej rafie koralowej z mnóstwem kolorowych ryb. Ciesz się dniem w raju na pięknej, piaszczystej plaży.

W Sharm El Naga jest wszystko, co gwarantuje wspaniały dzień... bar na plaży, jedzenie, szkoła nurkowania, basen, czyste toalety i prysznice . Odbierzemy Cię z hotelu około godziny 8:00 (umówienie po uzgodnieniu) i przywieziemy z powrotem około godziny 16:00. Możesz również umówić się z nami na inne terminy dotyczące odbioru i długości pobytu. Nie ma problemu, porozmawiaj z nami.

Drodzy Goście
Nie zaleca się kupowania płyt DVD lub zdjęć podczas safari quadami lub rejsów łodzią, ponieważ jakość jest przeważnie słaba i dlatego nie oferujemy ich. To tylko zawiadomienie, aby uniknąć reklamacji.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie