Wycieczka z El Skhona do Kairu - żydowski Kair, Koptyjski Kair, Islamski Kair

Dorośli ludzie
50.00
Uprzejmy
30.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: Po przybyciu do portu
 • Powrót:
Wycieczka z El Skony do Kairu - Kair żydowski, Kair koptyjski, Kair islamski, wycieczka do Kairu, aby odwiedzić Wiszący Kościół, Synagogę Ben Ezra, Meczet Ibn Tulun.

Ceny

Price per Person
 • 50.00 Price per Dorośli ludzie
 • 30.00 Price per Uprzejmy

Wliczone w cenę

 • Transfery klimatyzowanymi autobusami
 • Wejście do wszystkich wymienionych lokalizacji
 • Polerowanie przewodników mówiących
 • Jeść obiad

Nie wliczone w cenę

 • Napoje w restauracji
 • Wszelkie dodatki niewymienione w programie

Zabierać ze sobą

 • Aparat fotograficzny
 • Ciepłe ubrania zimą
 • Lekka odzież latem
 • okulary słoneczne

Trasa

Wycieczka z El Skhona do Kairu - żydowski Kair, Koptyjski Kair, Islamski Kair

Opis:

Po przybyciu do portu El Sokhna Twój niemieckojęzyczny przewodnik odbierze Cię przy wyjściu ze statku i pojedziesz klimatyzowanym autobusem do Kairu na około 2 godziny. Tam powita Cię nasz niemieckojęzyczny przewodnik, który będzie Ci towarzyszył podczas całej wycieczki. Następnie odwiedź Stary Kair, gdzie będziesz zachwycony Kościołem Koptyjskim i Muzeum (zwiedzanie muzeum jest opcjonalne) oraz Kościołem św. Sergiusza i Synagogą Ben Ezry. Dostaniesz się także do meczetu Al Azhar. W Dzielnicy Koptyjskiej znajduje się meczet Amr Ibn el-As. Zbudowany w 642 roku jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej konstrukcji jest wzorem dla budowli z kolejnych epok. Następnie odwiedź największy bazar w Kairze, Khan el Khalili. Pod koniec wycieczki El Skona do Kairu - żydowski Kair, Koptyjski Kair, Islamski Kair, zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu.

Każdy, kto jest na wakacjach w porcie Ein El Sokhna lub El Skhona w Egipcie i nie odwiedził zabytków w Kairze, takich jak piramidy w Gizie, Muzeum Egipskie, Cytadela Kairska, Kair Koptyjski, Kair Islamski czy Kair faraoński, przeoczył coś szczególnego. Twoja podróż do Egiptu kosztuje zaledwie 2 funty, co oznacza piękne zdjęcia do zrobienia z bliskimi przed piramidami. Wycieczki z portu Ein El Sokhna lub El Skhona do Kairu odbywają się różnymi środkami transportu. Najpierw dwugodzinna podróż autobusem przez piękną scenerię egipskiej pustyni, a po przybyciu do Kairu przywita Cię nasz egiptolog Ahmed Ali. Wprowadzi cię w historię Egiptu. Odwiedzisz piramidy oraz Sfinksa. Innym bardzo interesującym celem podróży jest Muzeum Egipskie, gdzie czeka na Ciebie wiele zabytków Kairu. Odwiedź nas, a przez dwa dni będziemy Ci towarzyszyć przez zapierający dech w piersiach kraj, który oferuje wiele skarbów do odkrycia. Jeśli lubisz robić zakupy, Kair oferuje odpowiednie możliwości zakupów. Nie przegap pokazu dźwięków i świateł piramid. Poznajesz ludzi i ciekawą historię Egiptu. Nasz niemieckojęzyczny przewodnik poprowadzi Cię w ekscytującą podróż po Nilu. Licząca sobie 6852 km (według rozpowszechnionych innych informacji 6671 km, Nil jest dłuższy od Amazonki) jest najdłuższą rzeką na ziemi. Z Jeziora Wiktorii jest jeszcze około 5960 kilometrów szlaku rzecznego, z Chartumu, gdzie Nil Błękitny wpada do Białego Nilu, około 3090 kilometrów i od granicy Sudanu/Egiptu do ujścia, około 1510 kilometrów.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie