Quad safari 3 godziny przez pustynię z portu lub hoteli w Safadze

Dorośli ludzie
16.00
Uprzejmy
10.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: Godzina ósma
 • Powrót: godzina 12
Quad safari 3 godziny przez pustynię z portu Safaga lub hoteli. Nawet z quadem „doświadczamy” pustynnego terenu, przejażdżkę na wielbłądzie i wizytę w Beduienendorf. Czysta zabawa i przygoda!

Ceny

Price per Person
 • 16.00 Price per Dorośli ludzie
 • 10.00 Price per Uprzejmy

Wliczone w cenę

 • jazda quadem
 • Fajka wodna i herbata
 • Jazda na wielbłądzie

Nie wliczone w cenę

 • Wszelkie dodatki niewymienione w programie
 • Dopłata za transfer 5 euro za osobę dorosłą i 3 euro za dziecko

Trasa

Zostaniesz odebrany z hotelu w Soma Bay, Safaga lub po przybyciu do portu Safaga przez niemieckojęzycznego przewodnika i zawieziony do punktu zbiórki quadów. Tam wybierasz swojego quada i przejeżdżasz pierwsze okrążenia w wyznaczonym obszarze. Jazda quadem jest łatwa! Wszystkie quady posiadają automatyczną skrzynię biegów, więc wystarczy tylko przyspieszać i hamować. Kiedy wszyscy są bezpieczni na swoim quadzie, ruszamy na pustynię w pobliżu Hurghady! Przeżyj to wspaniałe uczucie przygody! Po około godzinie jazdy przez pustynię natkniesz się na małą stację Beduinów, gdzie czeka na Ciebie mocna czarna herbata, typowa dla tego kraju. Jeśli chcesz, możesz zapalić fajkę wodną (szisza) lub przejechać się na wielbłądzie.

Następnie przejedź 40 kilometrów do pobliskiej wioski Beduinów. Najpierw przejedź 50 minut quadem, zanim wrócisz do portu Safaga lub hoteli.

Drodzy Goście
Nie zaleca się kupowania płyt DVD lub zdjęć podczas safari quadami lub rejsów łodzią, ponieważ jakość jest przeważnie słaba i dlatego nie oferujemy ich. To tylko zawiadomienie, aby uniknąć reklamacji.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie