Sahara park safari z portu lub hoteli w Safadze (jeep safari, jazda quadem, przejażdżka na wielbłądach, pokaz, obserwacja gwiazd i kolacja beduińska)

Dorośli ludzie
20.00
Uprzejmy
10.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: 11.45
 • Powrót: 18:45
Poczuj ciszę pustyni i wyjątkowe rozgwieżdżone niebo, które można podziwiać tylko na tej półkuli, i pozwól mu się zatopić. Uzyskaj wgląd w życie codzienne w beduińskiej wiosce. Jeżdżąc quadem przez pół godziny i śledząc gwiazdy i galaktyki przez teleskop sterowany komputerowo, nie powinieneś tego przegapić!

Ceny

Price per Person
 • 20.00 Price per Dorośli ludzie
 • 10.00 Price per Uprzejmy

Wliczone w cenę

 • obiad
 • Przejażdżka quadem
 • Jazda na wielbłądach i wpatrywanie się w gwiazdy.

Nie wliczone w cenę

 • Wskazówka
 • Dopłata za transfer 7,5 euro za osobę dorosłą i 3 euro za dziecko
 • Wszelkie dodatki niewymienione w programie

Zabierać ze sobą

 • Aparat fotograficzny
 • Ciepłe ubrania zimą
 • Lekka odzież latem
 • okulary słoneczne
 • Solidne buty
 • nakrycie głowy

Trasa

Każdego, kto wieczorem doświadczył pustyni, uderza jej niesamowita cisza i hipnotyzujące rozgwieżdżone niebo, co jest szczególnie wyraźne w tej domowej sferze. Ta wycieczka prowadzi przez jałową pustynię z wizytą w wiosce Beduinów. Za pomocą teleskopu sterowanego komputerowo są pokazywane wczoraj i galaktyki. Mogą też jeździć quadami przez pół godziny

Około 12:00 Nasz przewodnik odbierze Cię z hotelu lub (z portu Safaga) i pojedzie 30 minut jeepem do stacji Quad na środku pustyni.

Opis A

Port Quad Safaga lub Soma Bay 90 minut, przejażdżki na wielbłądach i orientalny pokaz kolacji.

Zostaniesz odebrany przez naszego przewodnika klimatyzowanym jeepem w hotelu w Safadze lub porcie Safaga i pojedziesz na pustynię, gdzie możesz zjeść i napić się, uzyskać przegląd dnia i spotkać Beduinów. Przeżyj ekscytującą przejażdżkę quadem, przejedź się na wielbłądzie. Jedź jeepem do beduińskiej wioski i obserwuj codzienne życie pustynnych ludzi. Po zachodzie słońca delektuj się pysznym egipskim bufetem i czekaj na orientalny pokaz dla rozrywki.

Opis B

Przejażdżka quadem Safaga lub w porcie Safaga 40 minut + 10 minut buggy, jeep safari, przejażdżki na wielbłądach, oglądanie gwiazd i kolacja pokazowa.

Zostaniesz odebrany jeepem z hotelu w Safadze lub w porcie Safga i przewieziony na stację quadów. Tam otrzymasz wyczerpujące wprowadzenie i podzielone na grupy. Stamtąd wyruszasz w godzinną przejażdżkę jeepem przez pustynię do wioski Beduinów. Wybierz się na przejażdżkę quadem przez hipnotyzujący pustynny krajobraz Hurghady, a następnie obserwuj zachód słońca nad górami - fantastyczny widok. Odwiedzisz także wioskę Beduinów. Następnie jeździsz na grzbiecie wielbłąda przez około 5 minut, a następnie uspokajasz się przy pysznym grillu. Świetne orientalne show zapewni Ci rozrywkę Obserwacja gwiazd Pod bezchmurnym, rozgwieżdżonym niebem: następnie obserwuj gwiazdy przez duży teleskop. Możesz też zrobić zdjęcie przez teleskop. Następnie powrót do Makadi Bay lub Sahl Hasheesh i transfer do zarezerwowanego hotelu.Tę wycieczkę można zarezerwować o różnych porach dnia i w różnych cenach: od około 11 do 18:30

Drodzy Goście
Nie zaleca się kupowania płyt DVD lub zdjęć podczas safari quadami lub rejsów łodzią, ponieważ jakość jest przeważnie słaba i dlatego nie oferujemy ich. To tylko zawiadomienie, aby uniknąć reklamacji.

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie