Wycieczka z Hurghady do Kairu i Aleksandrii 3 dni autobusem

Dorośli ludzie
250.00
kind
130.00
Wybierz datę podróży
Wprowadź całkowitą liczbę podróżnych
Wysłać prośbę
 • Usługa na wynos
 • Dostępność : Codziennie
 • Ulec poprawie: 4:30 rano
 • Powrót: 23:30.
Podczas wakacji w Hurghadzie wybierz się na prywatną wycieczkę do Kairu i Aleksandrii 3 dni autobusem i odwiedź piramidy Cheopsa, Chefrena, Sfinksa, Egipskie Muzeum Narodowe, Bazar Khan El-Khalili, Muzeum Grecko-rzymskie, Kolumnę Pompejusza, amfiteatr rzymski i katakumby Kom esch-Schukafa. Następnie odwiedź Fort Kait Bey, gdzie podobno stała słynna latarnia morska Pharos i słynna biblioteka Aleksandrii

Ceny

Price per Person
 • 250.00 Price per Dorośli ludzie
 • 130.00 Price per kind

Wliczone w cenę

 • Wycieczka autobusowa Hurghada-Kair-Aleksandria-Hurghada
 • Wszystkie opłaty za wstęp do zabytków
 • Nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu ze śniadaniem
 • Prywatny przewodnik niemieckojęzyczny
 • Wizyta w instytucie papirusu na życzenie

Nie wliczone w cenę

 • Napoje w restauracji
 • Przejażdżka Fellukiem
 • Wszelkie dodatki niewymienione w programie

Trasa

Aleksandria 2 dni i Kair 1 dzień

Opis:

Ta wycieczka daje możliwość podziwiania najważniejszych zabytków Kairu i Aleksandrii; największe miasta w Egipcie.

Trasa autobusowa o długości 475 km wiedzie piękną trasą wzdłuż wybrzeża Morza Czerwonego i przez imponującą Pustynię Wschodnią do Kairu. Trwa około 6 godzin.

В «Кайро» начинается «Сия дас программа с бесхитростным созданием мира»; Piramidy w Gizie i Sfinks.
Po obiedzie wizyta w Egipskim Muzeum Narodowym, jednym z najciekawszych zabytków w Kairze. następnie wyjątkowa wycieczka po mieście odbywa się zarówno na starym mieście, jak i w nowoczesnej części Kairu. Odwiedzisz także bazar Khan-el-Khalili.
Отель Następnie przejazd do zarezerwowanego hotelu.
Drugiego dnia rano przejazd do Aleksandrii - drugiego co do wielkości miasta w Egipcie - założonego w 331 p.n.e. Chr. fon Александр дем Wielki został zbudowany. Po obiedzie odwiedź grecko-rzymskie muzeum, kolumnę Pompejusza, rzymski amfiteatr i katakumby Kom Esh-Shukafa. Po kolacji będziesz miał okazję spacerować po słynnym nabrzeżu.

Trzeciego dnia odwiedzisz Fort Kait Bey, gdzie podobno stała słynna latarnia morska Pharos. Następnie odwiedź słynną Bibliotekę Aleksandryjską. Po obiedzie powrót do Hurghady.

Usługi wliczone:

Wycieczka autobusowa Hurghada-Kair-Aleksandria-Hurghada

Wizyta w piramidach w Gizie i Sfinksie

Wizyta w Muzeum Egipskim

Wizyta w jednym z największych meczetów w Kairze

Wycieczka po starych i nowoczesnych dzielnicach Kairu

Wizyta na bazarze Khan El Kallili

Wizyta w muzeum grecko-rzymskim

Wizyta w Kolumnie Pompejusza i rzymskim amfiteatrze

Wizyta w katakumbach Kom Esh-Schukafa

Wycieczka po mieście po słynnym nabrzeżu Aleksandrii

Odwiedź Cytadelę Kait Bey i Bibliotekę Aleksandryjską

Nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu ze śniadaniem

Pełne wyżywienie (wszystkie napoje na wyłączność)

Prywatny przewodnik niemieckojęzyczny

Wszystkie opłaty za wstęp do zabytków i transfery wliczone w cenę

W razie potrzeby odwiedź instytut papirusów

Zabierać ze sobą

Ważny paszport z wizą

pakiet śniadaniowy

aparat fotograficzny

Ciepłe ubrania zimą

Lekka odzież latem

okulary słoneczne

Kair 2 dni i Aleksandria 1 dzień

Dzień 1: Kair

Przewodnik Book Tour Egypt odbierze Cię z hotelu w Hurghadzie o godzinie 2:00 na bardzo interesującą wycieczkę do Kairu i Aleksandrii, a następnie pojedziesz do Kairu klimatyzowanym autobusem. Przybywszy do Kairu, zostaniesz ciepło przywitany przez naszego przewodnika. Najpierw odwiedź Muzeum Egipskie. Podczas wycieczki Twój przewodnik z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania dotyczące eksponatów. Następnie zjedz autentyczny egipski lunch i odwiedź meczet Alabaster, symbol Kairu. następnie wyjątkowa wycieczka po mieście odbywa się zarówno na starym mieście, jak i w nowoczesnej części Kairu. Odwiedzisz także bazar Khan-el-Khalili. Następnie przejazd do zarezerwowanego hotelu, gdzie po zameldowaniu będziesz mieć czas na odpoczynek i przygotowanie się do długiej nocy w Kairze. Spędź wieczór, jak chcesz lub zarezerwuj fantastyczny pokaz dźwięków i świateł w piramidach

Drugiego dnia. Aleksandria

Po śniadaniu rozpoczniesz drugą część wycieczki z hotelu. Po 3 godzinach jazdy odwiedzisz najsłynniejsze zabytki Aleksandrii. Najpierw odwiedź cytadelę Qaitbay, zbudowaną przez sułtana Qaitbay w XV wieku w pobliżu starożytnej latarni morskiej w Aleksandrii. Następnie masz okazję podziwiać wspaniały Pałac Montazah, w którym połączono style architektoniczne turecki i florencki, a także wybrać się na wycieczkę do nowo wybudowanej Biblioteki Aleksandryjskiej. Na koniec odwiedź rzymski cmentarz, którego katakumby są wykute w skale. Pod koniec wycieczki zostaniesz przeniesiony do zarezerwowanego hotelu w Kairze.

Dzień 3: Kair

Następnego ranka zostaniesz odebrany z hotelu o dziewiątej i pojedziesz bezpośrednio do słynnych piramid i Sfinksa. Poświęć trzy godziny na podziwianie tych fantastycznych i liczących tysiące lat budynków. Następnie kontynuuj w kierunku Saqqara, gdzie czeka na Ciebie pyszny lunch. Następnie odwiedź piramidę schodkową w Sakkarze.

Miejsce zbiórki: Twój hotel w Hurghadzie - Punkt powrotny do Twojego hotelu w Hurghadzie

Reviews (0 Reviews)

Jak rezerwujesz?

Jak dokonać rezerwacji? Twoje pytania / wątpliwości są dla nas bardzo ważne. Dlatego w pilnych sprawach można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu 00201000835673 (możliwe są również wiadomości WhatsApp i Viber) „prawie” 24 godziny lub bezpośrednio na adres info@book-tour-egypt.com.... Wypełnij w danych na stronie „Zarezerwuj teraz” napisz do nas lub zadzwoń 00201000835673. Następnie umówimy się na spotkanie z naszym przewodnikiem w Twoim hotelu. Po przyjeździe spotka się z Tobą i udzieli dalszych informacji o zarezerwowanej wycieczce, odpowie na Twoje pytania i pr... ...Kontynuuj czytanie

Jak zapłacić ?

Możesz przelać całą kwotę lub depozyt za pośrednictwem swojego banku na nasze konto lub zapłacić gotówką na miejscu w Egipcie. Po przybyciu do Egiptu nasz przewodnik odwiedzi Cię w hotelu, odbierze pieniądze lub saldo i wręczy rachunek Oferujemy pięć opcji: - Możesz przelać całą kwotę lub depozyt na nasze konto za pośrednictwem swojego banku - Przelew pełnej kwoty lub części kwoty jako depozyt Płatność przez PayPal (ewentualnie związana z opłatami) Płatność dla naszego pracownika na lotnisku gotówką Płatność za mniejsze wycieczki (wycieczki safari, nurkowanie z rurką) jest dokonywana w większo... ...Kontynuuj czytanie